Skocz do zawartości
endriu3005

t5 i led

Rekomendowane odpowiedzi

No to poszukaj jakies innej lampy z podobnym ukladem diod. Wiem, ze na rynku sa podroby, stoj! "produkty inspirowane Radionem" :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to poszukaj jakies innej lampy z podobnym ukladem diod. Wiem, ze na rynku sa podroby, stoj! "produkty inspirowane Radionem" :)

Wole cos juz bardziej znanego i orginalnego, juz duzo mi tu pokazaliscie. Mam na oku Maxspect Razor R420R 320W 15K (new model

Ten model, fakt tani tez nie jest ale prawie sie miesci w cenie, Waldi jeszcze dal mi zadanie na wieczor ;) poczytam co nie co i zobaczymy, jest tak, maxpect razor lub t5 8x54w z modulem sciemniajacy albo od Waldiego checi na zrobienie samemu( tylko zas chce tez wschod i zachod) i to pewnie wyzsza szkola jazdy samemu bedzie zrobic wiec chyba odpada, jak sie zdenerwije to wezme te drogie i bede plakal z radosci i wydatku, tylko kwestia opanowania glupich mysli :wacko: i dzialac B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiego razora tylko 300w 16k sprzedaje i naprawdę sprzęt godny polecenia jak i najważniejsze serwis bezproblemowy i konkretny ja z lampy byłem bardzo zadowolony świeciła nad 150x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie takiego razora tylko 300w 16k sprzedaje i naprawdę sprzęt godny polecenia jak i najważniejsze serwis bezproblemowy i konkretny ja z lampy byłem bardzo zadowolony świeciła nad 150x60x60

Zapytam, czemu sprzedajesz? I jak dlugo miales ta lampe

Edytowane przez endriu3005 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gdzieś 8miesiecy a sprzedaje ponieważ zmieniłem kierunek :) ale naprawdę jest to fajna lampka i prosta w ustawieniu na początku też myślałem o zethlight 6600 burze i inne bajery ale co jak się zepsuje ? A tak to z niczym nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TMC także sprzedaje lampę Zetlight pod swoją marką i nie ma wtedy problemu z serwisem :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TMC także sprzedaje lampę Zetlight pod swoją marką i nie ma wtedy problemu z serwisem :)

Wiesz co, Szkot mi tez cos takiego wlasnie zaproponowal :p TMC v2iLumenAir 1200, a i lepsza cena, fajnie ze macie stalowe nerwy :D chyba co z tego bedzie

Edytowane przez endriu3005 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw, po to jest to forum, żeby dyskutować do bólu, z tym że widzę teraz, że ten wątek jest w dziale "ogólne", a powinien być w dziale "technika" i tam go właśnie przenoszę.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw, po to jest to forum, żeby dyskutować do bólu, z tym że widzę teraz, że ten wątek jest w dziale "ogólne", a powinien być w dziale "technika" i tam go właśnie przenoszę.

Spoko:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jest, zostaje przy lampie tmc v2 ilumenair 1200, dzis jeszcze rozmawialem z panem z nano reef proponowal lampe Metis Hyperion R2+ 2x135W ktora bedzie w sam raz dla mojego akwa, ale cena jest juz dosc duza. Tak ze dzieki bardzo za czas poswiecony i rady i przy okazji duzo sie dowiedzialem. Na samodzielnie zrobienie lampy zdecyduje sie za kilka lat ^_^ jak podszkole sie i zobacze jak to wszystko dziala pod ledami bo to dla mnie nowosc. Kupie chyba w erybka bo cena jest tam na dana chwile najlepsza jak widze :D dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.