Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Nie skarpeta nie rollermat - były kawałki pleksy i się wymodziło coś takiego. Półka na włókninę filtracyjną. Zamontowana za odpieniaczem a przed powiedzmy refugium. Przy okazji delikatna modyfikacja zbiornika technicznego.
Wygląda jak wygląda ważne że działa... Pod włókniną znajduje się kratka rastrowa. Woda na czystej włókninie przesiąka przez medium filtracyjne, wraz z jej stopniowym zabrudzaniem zaczyna płynąć po powierzchni. Dlaczego tak sobie to wymyśliłem bo spływ mam za odpieniaczem i montaż tam skarpet byłby niewygodny. A tak mam pod ręką półkę.
large.20190216_215650.jpg.08288afdecbaa6

Od jakiegoś czasu nad glonami świecą halogeny Led firmy Osram 20W barwa bodajże 3000K. Zielenina przyrasta więc jest chyba wystarcza taka ilość i barwa światła.

chwialek

chwialek

Nie skarpeta nie rollermat - były kawałki pleksy i się wymodziło coś takiego. Półka na włókninę filtracyjną. Zamontowana za odpieniaczem a przed powiedzmy refugium. Przy okazji delikatna modyfikacja zbiornika technicznego.
Wygląda jak wygląda ważne że działa...
large.20190216_215650.jpg.08288afdecbaa6

Nad refugium świecą halogeny Led firmy Osram 20W. Zielenina przyrasta więc jest chyba wystarczająca barwa i ilość światła.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.