Skocz do zawartości
Przemo87

Cos mi urosło !!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze ktos bedzie wiedzial, ok 4 rurek przekroju ok 1mm karzda i ze srodka wyrasta cos w stylu rurówki,jak to staram sie dotchnac to sie w ułamek sekundy chowa i za chwilke wychodzi.CZy jest to mozliwe za takie rurówki same urosły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wypuszcza z tej rurki taka siec na sasiadujace koralowce to na 100% slimaczek osiadly, jesli sa juz na widoku to niestety walka jest raczej nie do wygrania, sukcesywnie usuwaj te szkodniki jesli je zauwazysz, koralom nie podoba sie ich pasozytnictwo na nich :) Chetnie sam poznam jakies dobre pomysly pozbycia sie ich na dobre.. powodzenia kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Coś mi wyrosło" :D Myślałem, że pryszcz, albo gruszka na wierzbie. Ale skoro ślimak bez foto hmmmm


Wszystkie parametry w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ślimak osiadły i 1 mm rurka to trochę mało - raczej wormsy piaskowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też w sumpie gęsto od nich, ciekaw jestem czy wnoszą coś pożytecznego w biologię zbiornika ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A minsie pojawiło kilka kopczykóe w piasku , taki mini kopiec Kreta około centymetra średnicy w podstawie , co tam mieszka ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro rurówki są filtratorami to znaczy że chyba rywalizują o pokarm z koralowcami czyż nie tak????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.