Skocz do zawartości
mario-sz

TOR F1 w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

http://sport.onet.pl/0,1248769,1405704,wiadomosc.html

buhahahahahaha dawno się tak nie uśmiałem :D:D:D:D:D NAPRAWDE

Ja się dołoże i dam 100zł aby zobaczyć asfalt na tym torze :D ZROBIMY ŚCIEPE NARODOWĄ tak jak to było w przeszłości na okręt podwodny ORP "ORZEŁ" buahahaaaaa

A potem MY POLACY pokarzemy jak się robi PRAWDZIWY ASFALT!!! buahahaha

Wyobraźcie sobie, że jest np rok 2015 OTWARCIE toru przyjeżdżają wszystkie ekipy F1 na wyścig a spiker ogłasza, że wyścig się nie odbędzie ze względu na dziury!!! buhahahahahahah Nie moge.......ale się uśmiałem :D:):D:yes:yes:yes:yes:yes


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario a co w tym widzisz smiesznego? Bo ja prawde mowiac nic, specjalnie przeczytalem artykul 2x i nic smiesznego w nim nie znalazlem a posiadam raczej duży gruczoł humoru?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze raczej dlugo nie bedziemy(albo wcale) miec tego toru oczywiscie jak to u nas bywa z przyczyn ekonomicznych tzn braku pieniedzy i oporu urzednikow ktorzy lubia mnozyc problemy natury proceduralnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

Mario a co w tym widzisz smiesznego? Bo ja prawde mowiac nic, specjalnie przeczytalem artykul 2x i nic smiesznego w nim nie znalazlem a posiadam raczej duży gruczoł humoru?

Masz rację......to właśnie nie jest śmieszne :)

Polacy nie potrafią nawet zrobić autostrady tak aby wytrzymała 2-3 lata bez dziu.

NIE MÓWIĄC o TORZE WYŚCIGOWYM!!! Znowu wygra NAJGORSZA firma bo była NAJTAŃSZA

I TO JEST WŁAŚNIE ŚMIESZNE!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz przesadzasz i to mocno :)

1. Zrobi niemiecka firma bo niemieckie firmy specjalizuja sie w projektowaniu i budowaniu torow wyscigowych.

2. To ze na jakims odcinku autostrada musi byc stosunkowo szybko remontowana jest dosc powszechne, ot np. A4 w Niemczech w okolicach Drezna: nowiutka autostrada, skonczona 4 lata temu a dzisiaj w kilku miejscach zrywa sie nawierzchnie bo popelniono jakis błąd, 2 godziny ostatnio stalem w korku jadac do Polski :|

Jak trzeba to sie Mario calkiem solidnie buduje w Polsce, a ze gdzies sie wydarzyl jakis przekret to nie swiadczy chyba o tym ze w calym kraju nie ma firmy ktora potrafi droge zbudowac? :) Przekrety zdarzaj sie wszedzie, nie tylko w Polsce. Jak patrze na stan drog wybudowanych np. w Lubuskiem w II pol. lat 90-tych to stwierdzam ze sa w stanie idealnym, spodziewalem sie ze bedzie gorzej po 10 latach.

Tak wiec nie pisz prosze Cie ze w Polsce nikt nie potrafi drogi porzadnej zbudowac :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe przypomne CI tą rozmowę jak tor już będzie zbudowany (o ile będzie :))


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, ja rozumiem, Kubicomania i te sprawy, ale toru F1 w Pl to raczej nawet moje dzieci jeszcze nie uswiadcza :) i to z roznych innych powodow, nie tylko dziurawego asfaltu. Pomijajac juz fakt ze na sam start takiego projektu trzeba temu dziadowy Berniemu zapacic taka kasiore ile wynosi dochod narodowy PL :haha. To jest swietna reklama kraju, nie powiem, ale reklama kosztujaca STRASZNE pieniadze, nie tylko na starcie ale pozniej tez. Niech Polska najpierw wykupi porzadne prawa do transmisji, lacznie z obecnoscia na wyscigach i zatrudni do komentowania ludzi ktorzy sie na tym znaja bo jak slysze na tv4 "nasz Robert" to mnie krew zalewa :haha. na tor przyjdzie jeszcze czas, jeszcze 2 miesiace ttemu 3/4 Polski nie wiedizalo nawet co to jest F1 a teraz juz tory im Kubicy stawiaja :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom tu juz nawet nie chodzi o Kubice, to jest po prostu duzy interes, F1 zyskuje coraz bardziej na popularnosci a co za tym idzie jest coraz bardziej dochodowa. Mogli Madziary 15 lat temu zbudowac tor a my nie mozemy? :)

Plany istnieja juz od dawna a to ze sie Kubica teraz pojawil (znaczy byl od dawna ale w swiadomosci "zwyklego czlowieka") to tylko moze przyspieszyc taka inwestycje.

Turcy dali rade i Wegrzy a my nie damy? :D Tom, wiecej optymizmu :D

A Kubica juz sie wypowiedzial odnosnie tej calej "Kubicomanii", komentatorom tez sie dostalo :) Generalnie transmisje na RTL bija na glowe te z TV4, uwielbiam komentarze Dannera (w koncy byly Mistrz Swiata F1) i Laudy, aczkolwiek ostatnio nawet niemieckim komentatorom udzielila sie "Kubicomania" - ogladales jak Heiko krzyczal: "Historyczny moment! Polak prowadzi w wyscigu F1!!!" :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

der Pole auf der Pole ??? to wrzeszczal na quali :haha. tez te duo uwielbiam. Btw, ogladalem ostatnio Cars w kinie, wydaje mi sie ze oni tez tam podkladaja glos pod komentatorow wyscigu. albo ktos kto ma cholernie podobne glosy i akcent

Ja bym chcial nie powiem zeby ten tor stanal, ale to nie jest takie proste. czytalem gdzies o tym. pomijajac krestie finansowe ktore sa gigantyczne dochodzi do tego szereg innych uwarunkowan. Pomijam jus trudnosci jakie zaczna sie mnozyc jesli sie nie "posmaruje" gdzie trzeba :)

Edit

zalowalem tylko po tym ostatnim wyscigu ze Schu robil taka szopke z tym odejsciem swoim. Dzieki temu te miejsce na podium Kubicy niezasluzenie pozostalo niezauwazone :)

no i Kimi w Ferrari ... Q..wa !! uwielbiam tego goscia, zycze mu w koncu bolidu na jego umiejetnosci ale on NIE PASUJE mi w ferrari !! nie widze go w innym taeamie niz benz

EDIT 2

sadzisz ze Wasser i Danner sie podniecali Kubica ? to czekaj :)EAT THIS!!!


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kimi twierdzi ze to spelnienie jego marzen, zawsze marzyl o tym zeby jezdzic dla Ferrari. Na poczatku smiesznie bedzie wygladal w tym czerwonym stroju, srebrny jakos bardzoej pasowal do jego zimnego charakteru :)

A co powiesz na Alonso w Benzie? To sa jaja dopiero :)

No coz, obydwaj chca byc mistrzami a w swoich dotychczasowych teamach maja na to male szanse. Obawiam sie ze Raikkonen moze zdominowac na pare lat F1 tak jak to zrobil Schumi, chociaz od przyszlego sezonu wszyscy beda w koncu na tych samych oponach jezdzic wiec szanse sie mocno wyrownają. Ciekawe jak sie BMW spisze, IMO zrobili niesamowity postep, silnik jest jak najbardziej konkurencjny, przyczepnosc aerodynamiczna coraz lepsza (maja swoj tunel aerodynamiczny) a przyczepnosc mechaniczna beda mieli wszyscy mniej wiecej taką samą (mam nadzieje), pojazd jest bardzo niezawodny - w przyszlym roku beda juz chyba zwyciestwa :)

Theissen potwierdzil nieoficjalnie ze oczywiscie Kubica bedzie jezdzil w przyszlym sezonie jako kierowca i sugerowl ze podpisali dlugoletni kontrakt. To dobrze, moze sie chlopak skupic na sciganiu :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ten pech zostanie w Macu a nie powlecze sie za Kimim do Ferrari. chociaz, Ross i Todt chca tez pauze sobie zrobic ... nie wiadomo jak to bedzie, oj nie.

Natomiast co mnie interesuje to mlody Kovalainen, ciekawe jak sie bedzie spisywal. Wogole Renault dalo ciala troche - zostawili Fisiego ktory jest "wieczny nr2" i dokoptowali niesprawdzonego mlodzika. ciekawy bedzie ten przyszly sezon :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, a wczoraj Nelson Piquet Junior testowal pierwszy raz Renault :) Moim zdaniem Briattore tez powinien sobie zrobic przerwe od F1, nie tylko dlatego ze go nie lubie ale facet cos jest ostatnio w slabej formie: pozwolil odejsc Alonso, zostawil tego Fisico (slaby jest IMHO), Kovalainen tez nie robi jakis wielkich postepow, a przede wszystkim to mogli Kubice zatrudnic - to jest moim zdaniem ogromny blad, taki kierowca to rodzynek, diament, dlugo im sie juz taka okazja nie nadarzy.

A przyszly sezon bedzie ogromnie ciekawy, juz sie nie moge doczekac :) No i w sumie koncowka tego sezonu tez bedzie emocjonujaca, chociaz Schumi to wygra i Ferrari wygra tez mistrzostwo konstruktorow.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.