Skocz do zawartości
kemaz200

Dodatkowa cyrkulacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam dodatkowej cyrkulacji dla akwa 150x50x50.

Obecnie mam Tunze 6045 + Tunze 6015(przerobka kolnierza).

Chce dokupic 1, 2 pompy, ale raczej nie Tunze.

Myślałem o JVP, ale znalazłem stare (2011) info, że były problemy z pękającą izolacją przewodów. Jak się ma to do obecnych pomp tej marki?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie 2 sztuki JVP 101 i nie ma problemow z izolacja przewodow jak piszesz. Najwieksza bolaczka jest dosyc rzadkie ale jednak spadanie ich z szyb, jesli juz to polecam kupic razem z magnesami. Tak to praca na bardzo zadowalajcym poziomie co do jakosci/ceny, sa ciche i spelniaja swoja funkcje :) Kupowalem przez alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś problem pękania przewodów był bardzo częsty (sam wymieniałem kilka razy pompę). Na dzień dzisiejszy mam JVP 110, jestem jej 2 właścicielem i na razie nie ma tego problemu a ma już 2 lata


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dokupiłem dwie jvp 110 -2000l/h. Póki co ciężko jvp znaleźć na magnesach(tylko allegro). Mam nadzieję że obędzie się bez niespodzianek.

Dzięki,

Pozdrwiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mocowanie na 3 przyssawki zamiast jednej - jest lepsze (w/g mnie) nawet jak jedna puści to 2 trzymają mocno

i trzeba przed przyssaniem porządnie wyczyścić szybę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno te trzy przyssawki to stare mocowanie i trzymał najsłabiej. Ciekaw jestem po jakim czasie przyssawka i kabel zesztywnieją. Bo Tunze to rok i kabel sztywny , magnes rdzewieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3-ci miesiąc nie ruszam i się trzyma, mam w zapasie mam też dużą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.