Skocz do zawartości
endriu0

Studencki baniaczek :D [200]+[112] z DSB Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

t2689675_20160507-222940.jpg

t2689676_20160507-222952.jpg

Tak wygląda moje DSB po pół roku. Działać działa bo mierzone dzisiaj No3 wynosi 0, nawet się nie zabarwił salifert. A więc muszę teraz zacząć więcej karmić.

Reszta parametrów to kh 9.3, ca 440, mg 1340.

Z nowości to trafił kolejny quardi do zbiornika i zamówiłem krewetki na aiptasie, mam nadzieję że się nimi zainteresują. No i z miesiąc wcześniej trafiły 3 anthiasy :)

Kończy mi się sól AF Reef Salt, ale zakupiłem już inna. Zmieniam sól i chcę zobaczyć czy podziała to na moja akwarium.

Z gorszych wieści nie udało mi się wykarmić małych pteropogonów :/, nie udało mi się wyhodować artemii Sery, a mrożonek czy malutkiej gotowej artemii ze słoiczka jeść nie chciały :/. Czekam na kolejny miot, choć ostatnio samiec połknął jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj jakiś update, please. Jak tam antiasy się przyjeły? Też sie mi marzy taka trójca.

The more you know, the less you don't know


The more you know, the less you don't know.

5a2103787c297b436c09ce400f180611u966a839.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthiasy pływają jakby byłt w akwa od zawsze :D. Na początku poganiały się trochę z pteropogonami, ale bez większych uszczypliwości, Teraz nie przeszkadzają sobie nawzajem. Foto wrzucę jakieś jak zrobię podmiany na trochę bogatszej soli, ciekaw jestem czy coś się w akwa poprawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, niestety nie mam czym porobić ładnych zdjęć :/

Jeśli chodzi o akwarium to będzie w najbliższej przyszłości wystawione na sprzedaż, więc jak jest ktoś chętny na kupno całości to zapraszam na PW :)

054jmct87b5d_t.jpg

o9y785smtani_t.jpg

q18gjwz6qjgh_t.jpg

e3ecoiilogea_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.