Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Przypomnę liczba miejsc ograniczona jest rezerwacją (16 osób)- więc osoby zapisane na ostatnią chwilę nie mają prawa narzekać i grymasić - będzie siedzące to ok stojące to ok...
Na spotkaniu pojawi się 2 uczestników o których wiem od dawna będą nimi:

Łukasz z firmy Aqua-Trend jest ona sponsorem nagrody niespodzianki która zostanie wylosowana podczas spotkania.
Oraz Radek - którego w większości znacie - to dzięki niemu mamy rezerwację miejsca (dziękuję)

Także ostatnią oficjalnie potwierdzoną osobą był Tomek (Tomol) osoby wpadające na ostatnią chwilę - łatwią sobie miejsce we własnym zakresie.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro mam nadzieję że wszyscy się odliczą.

chwialek

chwialek

Przypomnę liczba miejsc ograniczona jest rezerwacją (16 osób)- więc osoby zapisane na ostatnią chwilę nie mają prawa narzekać i grymasić - będzie siedzące to ok stojące to ok...
Na spotkaniu pojawi się 2 uczestników o których wiem od dawna będą nimi:

Łukasz z firmy Aqua-Trend jest ona sponsorem nagrody niespodzianki która zostanie wylosowana podczas spotkania.
Oraz Radek - którego w większości znacie - to dzięki niemu mamy rezerwację miejsca (dziękuję)

Także ostatnią oficjalnie potwierdzoną osobą był Tomek (Tomol) osoby wpadające na chwilę - łatwią sobie miejsce we własnym zakresie.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro mam nadzieję że wszyscy się odliczą.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.