Skocz do zawartości
Rebciu

Cudze chwalicie...... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Rebciu w piance 7+7 to ja w zamierzchłych czasach robiłem 40 minutowe nurkowania pod lodem :-D (teraz bym już sie na to nie skusił)

Wiesław płytkiego nurka do termokliny, możesz sobie w tej 5tce machnąć. A potem, w którejś z naszych rodzimych firm, bez problemu uszyją Ci docieplacz do Twojej pianki.


370L 2xT5-54W cyrk- 8000l/h foto: http://www.nano-reef...e=gallery&f=716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 mm na nasze wody to trochę mało. Nawet w lecie jak się chce głębiej zanurkować - czyli poniżej termokliny - jest niestety mało przyjemnie. Tak więc piankę na allegro i zbiórka na suchacza:D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow fajne foty - juz mnie prawie przekonaliscie na nury w polskich jeziorach.... ale potem przypomniałem sobie że też jestem zmarzluch. Ale poważnie po obejrzeniu tych zdjec sie zastanawiam czy sie nie przemoc i nie sprobowac w naszych bajorkach lub baltyku (bo to zaraz za moim ogródkiem prawie).

Mam 7mm S-Teca bez kaptura wiec nie bardzo na polskie wody. Najgorsze ze przez ostatnie pol roku od kiedy robilem ostatnie nurki pianka jakos :) sie skurczyła sama :) w okolicach brzucha. Mam nadzieje do sharm sie wybrac za 2tyg i chyba do tego czasu albo schudne albo wykrzesac bede musial na nowa pianke :/


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Remik jak się pianka rozszerzy:D to tak jak pisał Kivi - można doszyć docieplacz pod siebie. Są miejsca nurkowe w Polsce gdzie widoczność sięga 20m więc jest nieźle - coś w okolicy rafki przyhotelowej w Egipcie. Te jezioro, na którym były robione zdjęcia na wiosne miało ok. 12 m widoczności i było naprawdę rewelacyjnie. Ja 7.10 w końcu jadę na urlop ale do Hurgady. Trochę szkoda bo można by było tam na miejscu razem "conieco" zorganizować :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ty masz juz wykupione a ja nie - szewc bez butów chodzi :)

Zglosilem sie na grecje 1.10 na study tour to mi zanulowali i zaproponowali rodos w kompletnie nieodpowiadajacym mi terminie grrr... powiedziałem że ich chromole i biore sobie normalne wczasy gdzie mnie nikt codziennie nie bedzie po 10 hotelach ciagal i bede mogl wypoczac przy rafkach :) ale oczywiscie pomyslalem ze moze jednak cos taniej sie uda wyrwac to bedzie wicej na akwarium i wysłałem zapytanie do centrali coby dali 2 miejsca do sharm na 10.10 w niższej cenie dla agentów ale skubańcy nie kwapią się z odpowiedzią i czekam jak głupi juz któryś dzien zamiast spac spokojnie

pewnie czekaja jak im miejsca zejdą i jak zostanie to sie przychylą, a jak nie to bede musiał zakupić po normalnej cenie :) nic bonusów nie chcą dawać a wiadomo że nie ma jak sprzedawca znający towar.

Jak do poniedziałku nie dadza odpowiedzi to mam w poważaniu te ich 200-300zł/os zniżki i biore normalne wczasy. Za kare ucierpi ich sprzedaż :D :D :D Naucza sie szanowac agentow - bo przeciez sami tego nie sprzedaja sobie tylko my im to robimy.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk na bałtyckich wrakach zrobiłem najlepsze nurkowania w życiu. Skoro masz je pod nosem, to nie ma się nad czym zastanawiać. Jedyne co, to podejdź spokojnie do tematu, bo nurkowanie w naszych wodach to trochę inna bajka.

pozdrowienia


370L 2xT5-54W cyrk- 8000l/h foto: http://www.nano-reef...e=gallery&f=716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia faktycznie fajne :), napisz prosze gdzie tak fajnie mozna popływać.

Pozdrawiam

Aleksander

www.nurkowanie.ovh.org


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione w Groszowicach koło Opola, wcześniejsze w ubiegłą sobotę, dwa kolejne wiosną. Zdjęcia z kamieniołomu, zrobione w Strzeblowie koło Sobótki.

pozdrowienia


370L 2xT5-54W cyrk- 8000l/h foto: http://www.nano-reef...e=gallery&f=716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem - jezioro Narty koło Szczytna. Kiviego zdjęcia podejrzewam, że jakiś kamieniołom.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.