Skocz do zawartości
markL

trójmiasto

Rekomendowane odpowiedzi

udaję się z rodziną na tydzień nad morze koło Gdańska. jeden dzień chcemy spędzić w trójmieście. i tu pytanie: co warto zwiedzić i jakie sklepy z morszczyzną związane trzeba obejrzeć? proszę o adresy i orientacyjne umiejscowienie wobec Starego Miasta bo to teren dla mnie nieznany :) - jeszcze :). z góry dziękuje

pozdrawiam

markL


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ale gdzie ono jest?:)

i które zoologiczne?


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Gawle :). czekam na inne propozycje miejsc do zwiedzenia. a może ktoś by chciał w oceanarium zrobić spotkanie? np. bierzemy dzieci i żony i się spotykamy w następny weekend ? z chęcią poznam osobiście internetowych morszczaków :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chcę naprzykrzyć się Przemkowi ale i w trójmieście też bym gdzieś zerkną, a co?! raz się żyje i raz się odwiedza trójmiasto:(

qrne dlaczego ja mieszkam na końcu cywilizowanego świata

ps oczywiście wpadłem na stronę oceanarium i oczywiście że to będzie clue programu :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po oceanarium nie spodziewaj sie znow tak wiele, z tego co slyszalem, to ciagle im cos pada i raczej nie ma sie co zachwycac obsada, a co do sklepow to sa 3, ktore warto odwiedzic, ale jest sezon ogorkow, a nie morszczyzny:D zatem nie ma zbyt wielu zwierzakow, o rafie w oceanarium juz wiesz, radze tez wpasc do Wejherowa do Przemka i do Gdanska do Aquariusa i wszystko

PS osobiscie polecam Przemka, mozna sympatycznie pogadac:D gdybys chcial adresy to napisz na prv


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już Przemkowi się zapowiedziałem kilka dni temu i daję mu czas by się oswoił z nieszczęściem :) a gdzie ten aquarius dokładnie jest?


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. To że się zapowiedziałeś szanownemu Przemkoooowi nic nie znaczy. Byłem w Trójmieście w tamtym tygodniu, szanowny kolega sam zaproponował termin spotkania, zrobiłem trochę kilometrów i .... oczywiście pocałowałem klamkę. Telefonu już w tym dniu także nie odbierano. I tak do tej pory ani przepraszam ani pocałuj mnie w d*pę.

Oceanarium trochę mnie zawiodło, w rafie nie było dokładnie nic. Parę ładnych pokolców wAquariusie oraz sympatyczna obsługa.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze po 17 planuje rowniez mala objazdowke po okolicach 3miasta, martinnew podaj na priva rowniez mi te adresy, jesli jest co zobaczyc to pewnie wpadne. Bylem w oceanarium w tamtym roku i musze przyznac,ze jesli markL jeszcze nie byles to polecam.Na pewno trafisz.W jakim terminie tam bedziesz?

pozdrawiam,MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjaz nad morze w czwartek

oceanarium w weekend :)

już się nie mogę doczekać

stary facet a dzieciak :)

qrne ale żona musi mieć ze mną ciężko

dobrze, że razem z synkiem ją przekabaciliśmy

to co - spotkanie w oceanarium:)?


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oceanarium w sobotę ok 12

jak bozia da a żona się nie sprzeciwi :)

może do zobaczenia

morze do zobaczenia

markL


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.