Skocz do zawartości
Nik@

mikroskopijny obiekt na szybie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że to nie larwa aiptasii? xnyLFZb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne robaczki. Zatrzęsienie ich. Wiecie może jaka rybka nimi nie pogardzi i jednocześnie nie zje wężowidła? I nie padnie z głodu, kiedy już wszystko pozjada? Za 2 miesiące będzie 200 litrów wiec kupilabym teraz jakąś młodą robaczkożerczynię.

qrRu8zv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meiacanthus atrodorsalis u mnie ta bardzo sprawnie wyłapuje te i inne stworzenia a z głodu nie padnie ponieważ wcina również mrożonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Te równonogi są pozyteczne. Jedzą glony także takie których nawet turbo nie ruszają i dzieki nim nie trzeba czyscić szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę te robaczki tez na koralach. Nie wiem , czy obgryzają same korale, czy tylko je czyszczą?

Meiacanthus piękna rybcia, ale mam babkę i slizga planuję, więc nie mogę jej mieć :(

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też są dwie babki i nie zauważyłem by toczyły wojnę z Meiacanthusem a sposób w jaki pływa jest niesamowity, czasem łapie się na tym że przez wiele minut patrze tylko na nią....... a reszta jakby nie istniała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę jej w sklepie erybki :( Na prawdę piękna, ale 200 litrów to dla niej za mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę jej w sklepie erybki :( Na prawdę piękna, ale 200 litrów to dla niej za mało...

http://www.liveaquaria.com/product/prod_display.cfm?c=15+23+78&pcatid=78

30gal minimum tank size,wiec 200l idealny rozmiar.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na reeflexie jak zwykle przesadzaja.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wielka rybka więc chyba 200l to będzie ok, ale to twój kawałek oceanu i to Ty niczym stwórca zadbasz o jego obsadę......... ja tylko podpowiadałem że bardzo sprawnie dba by różne stworki nie za bardzo się mnożyły a przy okazji jest niezmiernie urocza, zwłaszcza gdy osiągnie ubarwienie dorosłego osobnika bo na początku jest cała żółta.

Należy do ślizgowatych i w taki sam sposób się porusza ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.