Skocz do zawartości
markL

pomocy!!!!!!!!!! mobile phone is dead

Rekomendowane odpowiedzi

moja piękniejsza połowa ...wyprała mi komórkę. pełny cykl prania z wirowaniem. chyba bez gotowania jednak bo wciąż twarda ;). miałem nadzieję że jak trochę podeschnie to może da się załadować ale nie widzę poprawy. nie wiem jak ją rozkręcić. nie wiem czy tylko bateria się wyładowała czy też karta poszła w diabły. może macie jakieś sugestie czy rady? albo chociaż diagnozę postawcie


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załątw inby telefon działający i zobaczy czy kara działa.

Potem załątw sobie baterie do swojej i zobacz czy telefon działa.

Jak zorbisz te operacje bedziesz wiedzieć co masz złe.

Myśle że bateria jest do wywalenia na 99%

Ale reszta moze byc jeszcze sprawna (ale nie jestem tego pewny)

niegdy nie prałem swojego telefonu więc Ci nie powiem.


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym to zrobił i zabrał bym małżowinki komórkę ale nie wiem jak się je rozkręca


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po pewnej imprezie tez tak zrobilem. Pelen cykl namaczania spodni pranie i dopiero sobie przypomnialem kladac sie spac jak chcialem nastawic budzik. Nokia 6610. Na drugi dzien poszedlem do znajowego, komis , naprawy i takie tam simlocki. ;)

Koles rozkrecil i probowal, pozniej jeszcze 3 fachowcow probowalo. Plyte glowna "maczali" w jakiejs wanienece do elektroniki. Niestety ksiazka z telefonu poleciala. Telefon zaczal dzialac ale nie dzialaly dzwonki. Od proszku porobil sie jakis nalot na plycie.

Walnal jakis scalak odpowiedzialny za glosnik, bo mimo wymiany fonik nie dzwoni. Tylko wibruje. Co ciekawe bujam sie z nim od lutego ;)

przyzyczailem sie do niego, a wszyscy znajomi nauczyli sie ze jak nie odbieram to trzeba probowac ile sie da ;)

Przede wszystkim liczy sie czas od zamoczenia, sam nic ie kombinuj. W telefonie oprocz srubek sa zaczepy nie takie proste do sciagania.

Co ciekawe bateria dziala i nadal trzyma 5-6 dni ;)

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupic nowy ;) mam do opylenia Sony-Ericson`a , zdjecia tez robi ;) menu ma po niemiecku ale z tego co wiem to w Polsce za pare groszy nie problem to zmienic .

Mam jeszze NOKIA - N-Gage ale cos sie dzeiciak do niej przymierza bo tam ma jakies gierki i na zmiane mozna nowe kupowac za pare groszy to niech tam sie cieszy .

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś w czasach gdy najtańsze telefony w promocji kosztowały 800zł i były wielkości sporego pilota uniwersalnego wpadł tel do wiadra z wodą, szybkie wyjęcie baterii pomogło i w sumie tylko wyświetlacz słabo działał. Suma sumarum po miesiacu domyślania się co kto napisał trzeba było i tak kupić nowy.

Po pełnym cyklu prania tel raczej należy pożegnać.

Mimo wszystko zanim coś przy nim zrobisz musisz go dokładnie przesuszyć.

No i za kare małżonka będzie musiała ci zasponsorować nowy tel i jakąś morszczyzne na przeprosiny ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho , ja utopilem ze 3 w wannie w tym jeden bezprzewodowy stacjonarny ;) ale naszczescei u mnie daja komorki za pol friko ;)

Nawet nie wiecie jakie to wrazenie utopic telefon gdy ma sie wazna rozmowe ;) wyciagamy go czym predzej z wody , wlos sie nam na tylku jerzy a tam nic ani znaku zycia , totak jakby kogos nagle zastrzelili ;) .. i tak.. ; byl telefon , rozmowa byla i nie ma nagle nic nic , dezorientacja maxymalan nei wiadomo czy dalej sobie lezec w wannie czy pogwizdac czy no nie wiem ,..stupor totalny i cisza...;)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli telefon wpadnie do wody NATYCHMIAST wyciagnac baterie, wtedy jest jakas szansa ze sie da uratowac. Inaczej to tylko loteria ktory uklad pojdzie na plycie, jakies zwarcie na pewno bedzie, czasami tylko bateria idzie a telefon po wysuszeniu dziala.

Mam do dzisiaj takiego Ericssona R310, wodoszczelny, mial kiedys ktos cos takiego? Pod prysznicem czesto przez niego rozmawialem a i dzisiaj jak ide w teren na wieksza wedrowke to go zabieram, czlowiek by nie przezyl tego co przezyl przez te wszystkie lata ten aparat ;) W kaluzy lezal z kilkanascie razy, na beton nie wiem sam ile razy zlecial, w ogole wyglada jakby byl na misji w Iraku ale dziala jak zloto, podkleilem tylko uszczelki. A po 8 latach bateria trzyma 3 dni ;)

Polecam ;)

A w malej serii byl kiedys dostepny krotko R250S czy jakos tak, ale tym to mozna bylo zabic slonia ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak "eryki" - juz od 8 lat mam zawsze jakiegos eryka i jestem bardzo zadowolony, nokia mnie nie przekonuje. Własnie zakupilem tydzien temu kolejnego - W300i walkman i jak zwykle strzal w 10 ;)

2x skusiłem sie na motorole i 2x na nokie. Motorola - nigdy wiecej, straszy szajs jak sagemy. Nokia zawsze przodowała w długości zycia baterii ale poza tym nic specjalnego. Narazie zostaje wierny jednej marce.

Jakby ktoś reflektował na mojego 1 rocznego K700i lub półrocznego Z520i to dzis bede wystawiał na allegro.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzycie ale... działa!!!!!!!!!!! po dwóch dniach suszenia się (samodzielnego) najpierw działało bez kilku klawiszy i nie mogłem się zalogować a potem zaczęło działać wszystko. no, prawie bo zasięgu nie pokazywało. a teraz działa!!!! odbieram sms-y dodzwaniam się - chyba że taki jeden Andrzej nie chce odbierać ;)- i nawet czystszy jest ;). qrne, gdyby nie kaczory świat byłby dziś przepiękny ;)

ps jak niewiele trzeba do szczęścia ;)

ps2 mam nokie i jestem zadowolony ;) teraz tym bardziej

ps3 żona przeprosiła ale... nic mi nie dokupi z morszczyzny ;)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja Remik, tego samego dnia kupilismy sobie ten sam model telefonu ;) Jestem z mojego totalnie zadowolony, jakosc dzwieku naprawde mnie zaskoczyla, troszke przyzwyczajenia wymagaja przyciski do sterowania dzwiekiem: czasami zamiast dac glosniej wlaczam nastepny kawalek, ale ogolnie telefon jest mocno wypasiony, aparat moglby byc w sumie lepszy no ale to w koncu przeciez walkman, tj telefon nie aparat ;) A powiedz mi czy brales go w jakies promocji? Bo ja go wzialem w Polsce, mam Polski numer i wlasnie mi tuknely dwa latka wiec wciagnalem nowego fona - powiedz mi czy Ty tez masz w nim ze cholerne zdjecia i nagrania R. Williamsa czy jak mu tam, ktorych nie da sie usunac? ;) Lekko mnie to drazni bo nie zamawialem nic podobnego a do tego nie moge tego badziewia skasowac, jako bonus mam jeszcze w telefonie menu zwane "Robiie Williams", nie wiem nawet co tam jest bo jak zajrzalem to tel. zaczal od razu jakies pisosenki sciagac ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiego raczej nie usuniesz bez zmiany firmwaru bo era jakis "gej promo" bezsensowne zrobila.

Telefon zakupiłem za 1zl+vat ;) wkurzyłem sie ze tak duze rachunki place i mimo ze do konca umowy mam jeszcze pół roku to zadzwoniłem do nich i powiedziałem ze albo mi daja jakas oferte nowa albo ide do orange, bo telefon u nich mam ponad 8 lat i rachunki ponad 300zł place za 1 telefon to juz dawno zarobili na mnie z nawiazka to co zakladali na mnie przez 2 lata w 1rok.

Gosciu powiedzial ze tak nie robia ale ze zapyta sie tam kogos i zadzwonil za 15min i zaproponowali 700minut do ery i stacjonarne, 240min do wszystkich +10 wybranych numerow za darmo i za to chcieli 149zł brutto. No i zaczelem od tego ze nie wazne jaka bedzie oferta chce W300i za friko ;)

Teraz taka konkurencja na rynku telekomuniacyjnym i fnansowym ze mozna sobie operatora i banki troche postraszyc przejsciem do konkurencji.

@markL - no to faktycznie fart. A co do kaczek to trzymaj kciuki za samorozwiazanie sejmu to bedziesz miał bez kaczek (no ale za to z samoobrona i nie wiem juz sam co lepsze). Boje sie ze sytuacja sie powtorzy, PO nie bedzie miała z kim koalicji zawiazac, a samoobrona bedzie 2 sila w parlamencie ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tez podsłuch mam? z begerową nie układam się więc raczej mi to nie grozi ;)

a tak offtopicowo to zauważyliście takie dziwne zjawisko ze jak facetom dac dłużej pogadać to zawsze temat schodzi na:

a) polityke

;) kobitki

c) sport

jakoś tak ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.