Skocz do zawartości
argento

(S)Sprzedam rekiny

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam

rekiny marmurkowe

samica wielkość ok 40cm (składająca regularnie jajka)

dorastający samiec wielkość ok 23cm

odbiór osobisty Jastrzębie-Zdrój

rekiny są zdrowe karmione z ręki

dla nich wymagany zbiornik minimum 2000-3000l

cena 1000 zł za sztukę Sprzedaż tylko jako para

poniżej linki do filmików rekinów

Edytowane przez argento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wielkosci akwarium aktualnie plywaja? Wyrosły juz z baniaka czy jest inny powod sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wielkosci akwarium aktualnie plywaja? Wyrosły juz z baniaka czy jest inny powod sprzedaży?

aktualnie około 2800 l zbiornik ponad 20 pokolcy w tym sohal 30cm korale się rozrastają i robi się ciasno rekinom wystarczyłby zbiornik nawet połowę mniejszy ale wystrój całkiem inny, nic im nie jest są okazami zdrowia.frajda będzie jak samiec zacznie zapładniać bo jaj jest sporo jak nie będzie kupca to dwa wyjścia albo odpalić 1200 co awaryjnie stoi w garażu, albo do zoo osobiście wole opcję pierwszą by doczekać się młodych Edytowane przez argento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekiny piękne robią wrażenie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekiny aktualne cena do negocjacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, odpal kotnik dla rekinów, nie sprzedawaj :(

z Twoim podejściem i dbaniem o swoje akwaria, nigdzie nie będą się miały lepiej jak u Ciebie

hodowla rekinów w domu... hehe marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne 1000zł za parę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moje marzenie szkoda ze nie mam kasy (właśnie zamówiłem 500kg soli ) brał bym od razu :( pozostaje mi płakać z żalu . A może chcesz imperatora w rozliczeniu :)

Edytowane przez tylna3c (wyświetl historię edycji)

akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałeś racje Radziu Ja je chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale kasy niet u mienia :( :( :( . na sól i zamówiłem 2x RW20

Edytowane przez tylna3c (wyświetl historię edycji)

akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RW20 możesz sprzedać. Rekiny zrobią ci cyrkulację.. W hance branie ci skali :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RW20 możesz sprzedać. Rekiny zrobią ci cyrkulację.. W hance branie ci skali :))

rzeczywiście cyrkulacje robią ale raczej w toni i między skałami więcej syfu to raczej shal robi jak sobie grotę kopie a mój cwaniak musi mieć ze 3 miejscówki, rekin jadną grote ma i nie wybrzydza i to nie przy dnie tylko w skałach regularnie karmiony jest spokojny i nie szpera za pokarmem stynka dziennie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kasy żona odmawia mówi "nie dam bo nie mam a jak bym miała to i tak bym nie dała" nadzieja jeszcze w teściowej może ona wspomoże zięcia :):chris:


akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żona wdała się w mamusie to masz lipe ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

no raczej się nie wdała tylko czy żona nie była u mamusi w portfelu i tu jest problem bo i Salomon z pustego nie naleje


akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kasy żona odmawia mówi "nie dam bo nie mam a jak bym miała to i tak bym nie dała" nadzieja jeszcze w teściowej może ona wspomoże zięcia :):chris:

u mnie wręcz odwrotnie moja wręcz niechętnie sprzedaje a jak wchodzi wgrę wysyłka to już wogule więc niestety ale odpada odbiur tylko osobisty lub mogę podwieść do max połowy drogi.godzina w aucie potem ponad 6 godzin w pociągu i jeszcze u ciebie do auta bo napewno przy pkp miemieszkasz. Sorki ale jakoś tego nie widzę Edytowane przez argento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moje marzenie szkoda ze nie mam kasy (właśnie zamówiłem 500kg soli ) brał bym od razu :( pozostaje mi płakać z żalu . A może chcesz imperatora w rozliczeniu :)

a jakiej soli ?

Edytowane przez argento (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekiny zarezerwowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekiny sprzedane temat do zamknięcia

dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.