Skocz do zawartości
koniorq

Solanka 54l pomoc przy starcie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne dwie rybki w akwarium :)

ea3bd6688ef0e237d70bd5235fd6f6ea.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie,ale od d..y strony...Parmetry prawdopodobnie masz dobre (jeszcze),bo jezeli byla zywa skala dobrej jakosci i do tego zywy piach,dojrzewania mozesz nawet nie zauwazyc. A to "jeszcze" w nawiasie,no bo...po prostu jeszcze,bo te moga byc juz tylko gorsze - wpusciles,jesli dobrze policzylem,5 ryb (no wlasnie,a ta piata to co,bo na zdjeciu nie widac?),do akwarium,gdzie powinny byc maksymalnie 2 (litraz oraz brak odpieniacza). Mam w Reefmaxie (brutto 2x wiecej wody i namiastka odpieniacza) 6 ryb i z perspektywy trzech lat moge smialo powiedziec,ze w maxie powinny byc 4. I do tego obsada dobrana tak,jakbys celowo liczyl na spektakularne walki :p. Chociaz tu nie ma reguly,bo u mnie podobny zestaw zyje zgodnie,no ale lobuzeria byla wpuszczana na koncu i pojedynczo :lol:.

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna kolejność - korali w ogóle nie zamierzasz posiadać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.