Skocz do zawartości
mati

Auto dla zony :D

Rekomendowane odpowiedzi

....a nie jakimś zamulatorem co mi będzie wybrzydzał, że ptak nasrał na maske i trzeba spuścić pińcet...

prawie monitor oplulem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usuniete przez pracownika otomoto...a co tam bylo takiego fajnego?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio ?

dobrze ze skopiowalem

Cena: PLN 15 000 / EUR 3 846 (do negocjacji)

Typ: Sportowy / Coupe

Informacje:

Rok produkcji: 1995, Data rejestracji: 03/1997, Przegl?d: 06/2007, Ubezpieczenie: 06/2007, 130 000 km, 155 KM (114 kW), Pojemno?? skokowa: 2000 cm3, benzyna, niebieski-metalic, Liczba drzwi: 2/3,

Dodatkowe wyposa?enie:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, poduszka powietrzna, radio, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka

Dodatkowe informacje:

serwisowany w ASO, sprowadzony, bezwypadkowy, gara?owany

Opis pojazdu:

LUDZIE POM?CIE !!! TAK TO JEST JAK CHCE SI? BY? DOBRYM DLA ?ONY!!!

MAM JU? TEGO DO?? NIECH KTO? ZABIERZE W CHOLER? TO AUTO!!!

Ale po kolei...

Kupi?em to auto 3 miesi?ce temu dla 'kochanej' ?ony. Wszystko by?o fajnie pi?knie, do momentu a? wsiad?a pierwszy raz za k??ko. Bo?e... co ja si? wtedy nas?ucha?em, jaki to ja niedobry jestem, ?e kupuj? jej auto, kt?rym ona nie umie je?dzi? ! Ok, my?l? sobie - nauczy si?. W ko?cu wsiad?a kiedy? sama. Dzwoni za 15 minut ?ebym szybko przyjecha? bo sie ko?o urwa?o !!! No to kochany m??u? szybko w auto i jedzie na ratunek. Rzeczywi?cie - wyskoczy?a ga?ka z wachacza. Pomy?la?em: ca?e szcze?cie, ?e si? nic jej nie sta?o(a teraz se my?l?... kur**** mog?a i?? do piachu mia?bym ?wi?ty spok?j!!!!). No nic, trzeba by?o co? z tym zrobi?. Wymieni?em calutkie zawieszenie, pocz?wszy od wachaczy, ko?cz?c na amorach spre?ynach oraz tarczach i klockach. W ko?cu bezpiecze?stwo ?onki najwa?niejsze (wtedy tak my?la?em- o ja g?upi.....!) Dobra, autko naprawione, lux stan itp. Wsiad?a kolejny raz....... nie wyjecha?a spod domu. Przyta?ra ?uka zderzakiem(dobrze, ?e w?a?ciciel jest typowym przedstawicielem miejscowej meneliady, wi?c flaszka za?atwi?a spraw?). I to by? koniec jej przygody. Powiedzia?a, ?e wi?cej nie wsi?dzie do tego z?omu !

Wystawi?em pod hipermarketem z kartkami. My?la?em, ?e tym samym pozb?d? si? problemu. Ale nic bardziej mylnego. Jest gorzej niz przedtem ! Zacz??y dzwoni? praktycznie tylko kobiety z propozycjami um?wienia sie w celu ogl?dni?cia autka. ?ona robi mi teraz jazdy dzie? w dzie?, ?e dzwonia do mnie jakie? lafiryndy i ?e sie ku***wie niewiadomo z kim! MAM JU? TEGO DOSY? !! ZABIERZECIE TO AUTO...... ALBO LEPIEJ ?ON? !!!

Troszke?o autku

Silnik 2000cm^3 moc 155 KM

Klimatyzacja dzia?aj?ca - zajebi?cie ch?odzi

Klamotyzacja - by?a, w baga?niku, ludzie ! ?eby?cie widzieli ile ona tam swoich klamot?w nawrzuca?a!

tempomat - te? dzia?a, a co !

wspomaganie

elektryczne szyby & lusterka

patefon - kasetowy, orgina? i te? dzia?a

3 g?o?niki (brakuje tylnego prawego - franca wbi?a kiedy? parasol)

pod?okietnik (mo?na se schowa? tam r??ne szparga?y typu podpaski, tampony (nie wiem nawet co ona u?ywa?a - jutro popatrze co tam schowa?a). na prezerwatywy jest specjalny malutki pojemniczek (tam siedzi niebieski Durex ale o nim ni?ej - pasuje idealnie na wymiar oraz pod kolor nadwozia)

Zapalniczka - nie dzia?a ! przecie? pisa?em, ?e nikt nie pali? (tylko idiotka, ale g?upa)

Wszystko sprawne

Kolor KAMELEON niebiesko zielony, lakier troszk? miejscami porysowany, ale nie ma tragedii. Lewy b?otnik ma odprysk, ale pierwszy lepszy Matejko za flaszk? za?atwi spraw?. Ja to zamaskowa?em, wi?c cicho - nikomu nie gada?! Ostatnio po?o?y?em wosk Diamondbrite(po co ? i tak stoi... g?upek ze mnie). ?wieci sie ?adnie.

Jest to ameryka?ska wersja Mitsubishi Eclipse. R??ni si? tylko tylnymi lampami. Silnik japo?ski (w Talonach wyst?powa?y te? ameryka?skie)

SKRZYNIA BIEG?W MANUALNA

Pi?kne alufelgi 16 cali

Opony w stanie bardzo dobrym. Pan Henio (kumpel Stacha spod monopolowego), jak sk?ada? nowe zawieszenie, m?wi?, ?e wszystko ok. A Henio to si? zna, ?? HO HO. Opony jeszcze d?ugo poje?d??, z 5 mm bie?nika maj?.

Og?lny stan bardzo dobry, w ?rodku czysto i pachnie nowo?ci?(nie da?bym *wtedy* ?onie byle g?wna, teraz to co innego). W SAMOCHODZIE NIGDY NIKT NIE PALIL PAPIEROSOW !!! NATOMIAST ??NA CZ?STO PALI?A G?UPA. Silnik ma dobre kopyto. Idealna baza pod tuning (czy to profesjonalny, czy wiejski - do wyboru do koloru:-) ) Jest taka opcja, ?e jak nikt nie kupi, to ?ykam worek diod niebieskich, kilka metr?w peszla bia?ego i robie neony - a jak ! do tego siatexy, naklejexy i inne g?wna tjuninkowe i stawiam pod remiz? na wiosce.

IDEALNE DO LANSU POD WIEJSKIMI DYSKOTEKAMI GDZIE NA?PANE MALOLATY SAME WYRYWAJ? KLAMKI. BLOWJOB GWARANTOWANY NA KA?DEJ IMPREZIE. SPRAWDZONE EMPIRYCZNIE (NIECH NO TYLKO TA FRANCA TO PRZECZYTA TO MAM PRZERYPANE - DOBRZE, ?E MAM SWOJE DRUGIE AUTO WI?C BED? MIA? GDZIE SPA?).

UWAGA !!! Auto zdecydowanie nie nadaje si? do sexu ("opiera?a sie?" - "no pewnie ! o st??!" ze wzgledu na bardzo ma?o miejsca w ?rodku. W gr? wchodzi jedynie sex w ciep?e dni, powiedzmy na masce samochodu. Jest to zalet? tego auta, gdy? dzi?ki temu tapicerka nie jest ...hmm... poplamiona? O w?a?nie. Jest dobry do sexu z paniami, kt?re si? opieraj? - mo?na je o mask? :-) Na wyposa?eniu auta jest 1 sztuka prezerwatywy Durex (jaka? niebieska, dok?adnie nie pami?tam - nie ja kupowa?em) wa?na do bodaj?e 2011 roku wi?c sporo. Jednym s?owem auto jest "ready for action". Polecam.

Jako wyposa?enie pierwszej pomocy dorzucam jeszcze dwie rolki srajta?my (z 2005 roku, ale my?l?, ?e b?dzie dobrze zbiera?).

O oczywistych rzeczach typu tr?jk?t i ga?nica nie wspominam, bo wiadomo, ?e tego nie ma! (?arcik)

OC zaplacone a? do czerwca 2007 tak jak i przeg?ad.

Auto mo?na obejrze? w Krakowie. Nigdzie nie doje?d?am, umawiam si? tylko pod domem ze wzgl?du na ?on?.

Prosz? nie pisa? maili, bo po pierwsze ?adko jestem na necie, a po drugie nie chce mi si? odpisywa?. Od tego jest sextelefon (kt?ry i tak musz? odbiera? gdy ?ony nie ma w pobli?u). Numer do mnie 513 863 843 - czynne ca?? dob?. Prosz? dzwoni? ale nie wszyscy na raz!!! Panie maj? bezwgl?dne pierwsze?stwo.

Ogl?daczom m?wi? stanowcze NIE ! Cena 15000 jest przyk?adowa, czekam na propozycje. W przypadku kobiet cena wynosi 14000. Politycy - 18500. W ka?dym razie jest do negocjacji. Zadzwo?, pogadaj, jak b?dzie dobra bajera to pewnie zrobie promocj? :( Preferuj? transakcj? z czlowiekiem konkretnym, a nie jakim? zamulatorem co mi b?dzie wybrzydza?, ?e ptak nasra? na maske i trzeba spu?ci? pi?cet...

Kobiety mile widziane(tzn s?yszane) tylko problem z ?on? :-) (nie chc? jej ju? - kasa z w?zka p?jdzie prawdopodobnie na rozw?d..... Bo?e jak ja si? ciesz?, ?e nie mam ko?cielnego!!!)

Do admin?w otomoto: prosz? pom??cie cz?owiekowi i nie usuwajcie tego og?oszenie. dzi?kuj? :-)

ps. dzi?kuj? za mn?stwo maili, telefon?w i sms?w.

CO DO SAMOCHODU - OG?OSZENIE WCI?? AKTUALNE. DZIEKUJ? PANIOM ZA MI?E TELEFONY, JEDNAK W KWESTII M??A INFORMUJ?, I? NIE JESTEM ZAINTERESOWANY.... ACZKOLWIEK SZCZEG?LNIE ZAINTERESOWANE INFORUMJ?, ?E MAM 28 LAT I 175 CM WZROSTU:-) I MUSICIE TE? WIEDZIE?, ?E NIE JESTEM TAKI ?ATWY . FAJNIE BY? PI?KNYM I M?ODYM :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba specjalnie usuneli ogloszenie bo chcieli autko dla siebie zatrzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć napradę nnie pokoleji w głowie aby zamieścić takie ogłoszenie :(:(:(:(


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S_Y_N_E_K :

trzeba mieć napradę nnie pokoleji w głowie aby zamieścić takie ogłoszenie :(:(:(:)

A mi sie wydaje ze wystarczy poczucie humoru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie przeciez facet dal ogloszenie w dosc ietypowaym stylu ale zawiera wiecej szczegolow niz nie jedno ogloszenie:D:D:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie tylko on...:(:(:(:(


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.