Skocz do zawartości
Gienek

opieniacze aquaela ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w katalogu aquaela na rok 2006 odnalazłem ofertę odpieniaczy (ams100 ams200 i ams300 przeznaczonych odpowiednio do zbiorników 400, 800 i 1200 litrów - identycznie wyglądających jak odpieniacze beast. Czy ktoś orientował się w temacie: czy są to faktycznie odpieniacze robione przez aquaela czy aquael umieścił w swojej ofercie odpieniacze innej firmy, a także ile takie ustroństwo kosztuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gienek :

Ostatnio w katalogu aquaela na rok 2006 ./....

A widziałeś może system chłodzenia do akwarium ??

Słyszałem że też robią coś takiego ale nie widziałem nic na stronie.

Ciekawa sprawa bo słyszałem że kilka nowości ma wejść (kolega był na targach ) ale nigdzie nie mogę znaleść


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym katalogu co mam nie ma w ofercie chłodzenia.

Na ich ofertę natkąłem się zupełnie przez przypadek - znajomy pracuje w sklepie akwarystycznym i w tamtym tygodniu aquael przysłał im swój katalog. Pomijam kwestię że jest październik a oferta dotyczy 2006 roku :, a także to że ich strona internetowa uaktualniana jest chyba raz w roku. Na marginesie odpieniacze oznaczone są logiem ACTI - widziałem ostatnio pokarmy z tym logiem.

8b2b474abb54af05.jpg

Inna sprawa że w ich katalogu są także produkty planta gainer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilometr leci czajnikami, ale to normalne nie tylko w akwarystyce.

Przecież nie od dziś wiadomo,że Chiny produkują wyroby dla różnych firm, które tworzą tylko nowe marki i wydaje się, że na rynku jest bogactwo ofert a w rzeczywistości wszystko do siebie podobne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ceny dzwoniłem wczoraj do działu sprzedaży aquaela, ale nic konkretnego sie nie dowiedziałem. Jak się okazało nie wprowadzili ich jeszcze na rynek - więc póki co cena jest nieznana. Ma być coś wiadomo na przełomie listopada - grudnia.

To jest właśnie kolejny przykład polskiej rzeczywistości.... niby coś jest, ale tak naprawdę to tego (niby jeszcze) nie ma. Pewnie nie dowieźli od pinpongów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.