Skocz do zawartości
gibraltar

SPRZEDANY:Odpieniacz Royal Exclusive Cone 250+RD3

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nowy odpieniacz Royal Exclusive Double Cone 250 ze sterowalną pompą RD3 max.60W.

Cena: 4000 PLN Transport gratis lub odbiór osobisty.

IMG 3249

Edytowane przez gibraltar (wyświetl historię edycji)

300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4100 PLN z przesyłką


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesyłka gratis


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam, nówka sztuka :)


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesyłka gratis :)


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniek gotowy do pracy :)


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tyle kosztuje, ze sklepu.

P.S. Tyle że na zwykłej pompie bez sterowania.

RD jakieś 4800 zł. W sumie jak kogoś stać i potrzebuje to okazja :)

Edytowane przez lech360 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to proszę sobie w sklepie za tyle kupić.

4100 zł z przesyłką


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość otrzymania faktury VAT na ten sprzęt?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprzedaję prywatnie.


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo sprzęt pasuje mi idealnie . Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to proszę sobie w sklepie za tyle kupić.4100 zł z przesyłką

Faktycznie przy takiej kwocie lepiej kupić w sklepie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka macie pewnosc ze nie ma gwarancji? Zapytal ktos?

Swego czasu chcialem kupic ten odpieniacz nowy i byl problem bo zaden sklep w PL go nie mial.

Zeby go kupic trzeba bylo czekac 6 miesiecy lub zamowic ze strony Royala i zaplacic za przesyłkę.

Niestety polityka Royala jest chora ale robia takie fanaberie bo jest popyt na ich sprzet.

Od taki maly OT w temacie :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokość to 56? Jakie potrzebuje zanurzenie? I czy ma gwartancje a jak tak to ile?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzym jest tyle dobrych skimmerow na rynku, że biało-czerwone RE to jest przegięcie cenowe. Jestem zwolennikiem sprzętu topowego bo wiem z autopsji jak zaoszczedzajac można zrobić sobie większe koszty ale w rym wypadku nie mogę sobie tego racjonalnie wytłumaczyć.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzym chętnie się wypowiem na temat Royala bo owy sam kupiłem kilka dni temu i ... i nie czekałem 6 miesięcy :) a czekałem 7 dni łącznie z wysyłka a i tu Ci powiem , że kupiony przez jeden ze sklepów w Polsce :) Cena lepsza niż w Acroporze :) Bajki , że trzeba czekać 6 miesięcy tworzy u Nas w kraju jedna osoba a takie bzdury dalej powielacie , a inni w to wierzą no ale ba co można powiedzieć :) przecież ja nic nie wiem ale Royal u mnie stoi po 7 dniach pozdrawiam .

Przepraszam kolegę za zaśmiecanie tematu ale nie mogę czytać takich bzdur :)


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to bzdury? Napisalem jak to było w moim przypadku. Sklepow oblecialem kilka i akurat uslyszalem w kazdym praktycznie to samo. Czesc sama z siebie kontaktowala sie z Acropora czy maja. Nie wiem gdzie kupowales, jaka cene dostales. Napisalem co bylo gdy ja go szukalem a zaplacenie dodatkowych 400zl za przesylke z Niemiec lekko mnie zniechecilo. Kupilem Vertexa :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Acropora :) :):) dalej słuchajcie bzdur :) Nie Royal a dystrybutorzy którzy chcą zarabiać grubą kasę psują Royalowi rynek :)

Tyle w temacie :)


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest w tym o czym piszecie :)

Prawda jest taka, że nasi handlowcy nie mają wpływu na politykę Royala ale poczta pantoflowa robi swoje .

Ktoś coś usłyszał i przekazuje dalej, nie mając pojęcia gdzie tkwi problem.

Kolega dzym ma rację, że się czeka na towar z Royala chyba , że ktoś akurat ma na stanie.

Inni koledzy mają również rację :) I kolega Evoker też.

Ja szanuję wszystkich potencjalnych klientów bo są zainteresowani zakupem wystawionego towaru.

Handlowcy nie mają wpływu na ceny bo dyktuje je kto inny :)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem to serdecznie zapraszam i udzielę wyczerpującej odpowiedzi.

Proszę nie zaśmiecać wątku tu jest tylko dział sprzedam, w innych sprawach zapraszam na priva.

Edytowane przez gibraltar (wyświetl historię edycji)

300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serdecznie zapraszam :)


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesyłka gratis lub odbiór osobisty, duży karton :)


300l w obiegu. 2xTunze 6095,Obieg: Tunze 050, 9000l/h,oświetlenie LED Black Python 200W, Profilux Plus IIeX, Bublle King DC 180, chłodziarka TC 10,Start marzec 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.