Jump to content

jar2789

Klubowicz
 • Content Count

  338
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gorzów Wlkp
 • Akwarium
  200x60x50 i sump 200l

Recent Profile Visitors

1997 profile views
 1. Odejmij jeszcze sól bo przy ATI nie trzeba robić podmian. Będziesz grubo na +
 2. Joopa ja miałem tak samo jak Ty piszesz. Pociałem, podipowałem pompowalo się a na koniec i tak g..o Reszta euphylli oczywiście ok
 3. Też mam pytanko , a nawet dwa bo teraz właśnie używam. 1. Czy odpieniacz ma być wyłączony czy ściągnięy kubek? 2. Czy po kuracji i podmianie 20% wody należ jeszcze zastosować węgiel aktywny a jak tak to ile do obiegu 800l. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 4. jar2789

  Vibrant

  Ja używam od niedawna bo.mam te glomy czerwone i muszę przyznać, że robi robotę. Leję dwa razy w tygodniu po 20ml na akwarium 800litrow. Nie trzeba trzymać w lodówce. Niestety nie jest tani.
 5. Chodziło mi bardziej o to, że zje tę rozgwiazdę.
 6. Przemek Akwarium Szczecin! Świetny fachowiec Widziałem wiele szkiełek od niego i to jest po prostu mistrzostwo.
 7. Nie mów, że to Twoja krewcia...
 8. jar2789

  Ati Essentials Pro

  Przeczytaj co ja piszę człowieku i pomyśl.... Patryk ma schodzić równo a jak czegoś brakuje to dowalaj z ręki a nie lej więcej ATI jak niektórzy piszą. Po co sobie utrudniać?
 9. jar2789

  Ati Essentials Pro

  Tak Rób tak jak Ci mówiłem. Uzupełniaj (bardzo rzadko) z ręki i rób testy. Niech wszystko schodzi po równo i będzie łatwiej Ja raz na pół roku robię ICP dodatkowo.
 10. jar2789

  Ati Essentials Pro

  No właśnie wszyscy oprócz nas negują.
 11. jar2789

  Ati Essentials Pro

  No właśnie, że jest. Musi ubywać tyle samo a resztę uzupełniasz z ręki. Bardzo rzadko ale się zdarza. Druga część postu Robina to potwierdza. Jeżeli płyny nie lecą równo to może Ci jakiegoś makro brakować. Pilnuj kH, Mg i Ca. Nie może być nadwyżki bo to znaczy, że czegoś nie dolałeś. Czegoś drobnego ale jednak Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem Ale to ja pisałem XD
 12. jar2789

  Ati Essentials Pro

  To inaczej. Dla równowagi musi ubyć tyle samo płynów w butli ATI 1 i 2. To co zrobisz jak Ci kh będzie wskazywało 7,5 (czyli powiedzmy Twoje docelowe, które sobie ustalileś) a Ca powiedzmy 350 a płynów schodzi tyle samo.... Zwiększysz 2 tak? (Ca jest w 2).
 13. jar2789

  Ati Essentials Pro

  Trzeba lać równo
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.