Skocz do zawartości
Tynio

Zebranie Wrocławskich morszczaków :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wiem że ludzie z Gańśka , Gdyni i okolic sie widują i rozmawiaj przy bronku.

Może i my byśmy sie kiedyś umówili ??

na jakiegoś browarka , posiedziec pogadać i poznać sie.

Znam już kilka przemiłych osób z Wrocka z okolic niestety nikogo.

Nie muszą to być jakieś cało nocne wypady starczy na 2-3 piwka.

Miejsce można ustalić wspólnie.

Rynek , nasym kolejowy, a może blisko Astry jest tam fajna knajpka - pizze można "łuknąć" bronkiem sie "narąbać" nie jest drogo a i fajnie (lokal piętrowy z plazmą- może by jakis film przyrodniczy wlączyli)

Czekam na wasze opinie :(

PS

Zazdrosze wam ( tym z tójmiasta)


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Gdańsk znou planuje.. tyle że

I Ogólnpolski Zjazd Akwarystów Morskich.

Na razie to tylko zamysł i cała impreza nie musi się odbyć w 3city - może być gdzieś bardziej pośrodku...

W odpowiednim czasie będą info. Trzeba będzie i tak dać z kwartał na wszystkie ustalenia i dogranie szczegółów...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jakiś zjazd gdzieś w okolicach środka Polski to chętnie zawitałbym. Może byc na podkarpaciu nie obrażę się :(:(

Tynio mówisz że w trójmiecie jet dużo morszczaków i tym im zazdrościsz a ja Ci powiem że ja Ci też zazdroszczę bo na podkarpaciu szukanie morszczaka to prawie jak syzyfowa praca :(


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kraszan :

A Gdańsk znou planuje.. tyle że

I Ogólnpolski Zjazd Akwarystów Morskich.

Na razie to tylko zamysł i cała impreza nie musi się odbyć w 3city - może być gdzieś bardziej pośrodku...

W odpowiednim czasie będą info. Trzeba będzie i tak dać z kwartał na wszystkie ustalenia i dogranie szczegółów...

Ja popierac :(

Wy miec doswiadczenie w organizowaniu :(

My sie napic i pogadac :(:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że mrozy idą:/ ludziska popija i ... ale morszczaki ponoć nie zamarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tynio jestem za spotkaniem. Tylko żeby nie było jak z pochodzem dziewic w Wąchocku który się nie odbył, bo jedna zachorowała a druga powiedziała że sama nie pójdzie :(


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KGB

Nie słyszałem tego ale jest dobre :(

Powiem Ci że jak narazie na to sie zapowiada są "dwie dziewice" ale myśle że w weekend sie jeszcze pojawi kilka osób z Wrocka ja zaraz/jutro zaczepie kilka osób z naszego pięknego miasta :( to może bedzie nas trzech (muszkieterów)

Moja propozycja by sie umówić na początku listopada (3 lub 4)


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja Być za :-))

Termin bardziej 4 listopada , żona jedzie na wykłady, to może i załapie się na piwko :-)

Do wrocka nie mam tak daleko tylko 60 km.

Morszczakiem to jeszcze nie jestem ale kto wie może po spotkaniu prace nabiorą tempa :-)

Pozdrawiam


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 listopada to ja będę sobie skakał na kajtku i nurał w Edżipsen. Ale wypiję Wasze zdrowie.

Tynio jeśli nie przyjdziesz do mnie po xenię przed wyjazdem, to będę zmuszony wysłać Ci ją kanalizacją (nie wiem tylko czy trafi)

pozdro


370L 2xT5-54W cyrk- 8000l/h foto: http://www.nano-reef...e=gallery&f=716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja raczej 4 sie nie wyrobie ale mam nadzieje ze jak wejda wam w krew takie spotkanie to uda mi sie kiedys do was dojechac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludkowie. To może zaproponujecie kilka terminów (najlepiej piątek,sobota , niedziela) kiedy wam pasuje w listopadzie to pewnie w któryś zbierzemy się prawie w komplecie. Ja mogę praktycznie w każdy termin w listopadzie.


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piwko to się pisze tylko muszę znać dokładny termin wtedy będe wiedział na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odgłos był sredni a ja do tego jestem od tygodnia chory ;( już powoli mam dosyć kaszlu i ... dobrze że mam akwarium i nową zabawkę :D

Myśle że co sie odwlecze to nie uciesze


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.