Skocz do zawartości
Użytkownik

Odpieniacz Boyu DG-2520 nie chce pienić...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie mam problem z odpieniaczem. Krecilem zaworkami, podnosilem go, probowalem juz wszystkiego i dalej nic... Prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wode mam z dzialajacego zbiornika a zbiornik ogolnie ma niecaly miesiac. Mi sie wydaje ze za maly wir w srodku jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze za świeży zbiornik , sam tak miałem na początku , teraz coś pieni ale nie zawsze :) dodam ze mam diy odpieniacz.

Ale może niech się wypowie ktoś z większa wiedza, albo użytkownik co korzysta z tego odpieniacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sprzęt nowy ? umyty ? ustaw mniej więcej i poczekaj ze 2 dni - niektóre (zwłaszcza nowe) potrzebują czasu żeby "zaskoczyć"

a łatwiej było by coś powiedzieć widząc .. filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt używany, przed uruchomieniem zbiornika wszystko wyczyszczone.

Problem rozwiązany... poprostu dmuchnąlem do weżyka zasysającego powietrze i zrobił sie wir w odpieniaczu i na drugi dzien juz normalnie pienił :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam buble magnus curve 7 (czy jakoś tak) od 7 dni uruchomiony... i też nie chce współpracować. Piana jest tylko na jakieś 15 cm piana jest czyściutka a w akwarium syf i wszystkie plagi szaleją. No nic ale czekamy dalej :D


fb68ced9b723c904dcbdb3c160e7c3c3u1421a1274.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego Ty sie spodziewasz po tym tanim odpieniaczu,na yt sa filmiki jak pieni i tez to nie wygląda rewelacyjnie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.