Skocz do zawartości
Pajutoja

Sposoby na wyskakujące ryby

Rekomendowane odpowiedzi

Formy płynnej. To jest dokładnie to samo co kropelka w żelu, której wiele osób używa do klejenia szczepek do skałki.

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest czas schnięcia ? bardziej kilka sekund czy minuta ? przy klejeniu będę musiał rozłożyć klej na powierzchnie około 40x7cm i nie wiem czy zdążę nim klej zaschnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej minuta, puki nie złączysz elementów klej nie powinien wyschnąć. Sprawdź sobie wcześniej bo dawno nie kleilem dużych powierzchni.

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa jesli nałoże za duzo kleju i wyjdzie na boki to czy bez zadnych srodkow dam rade to zmyc ? Czy wskazana tasma malarska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zastygnie to tylko skrobanie, puki mokry to szmatką zetrzesz ale ślad zostanie tam gdzie był klej.

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dam jak cos tasme zeby bylo estetycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ciekawy materiał w Ikei, który może posłużyć do budowy ramki z siatka na akwarium

http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/80227877/

Akurat był za 7.99

Ma nieco większe oczka niż moja siatka z moskitiery ogrodowej i wykonany jest z polprzezroczystego materiału, więc powinien przypuszczać więcej światła, niż moja siatka. Tyle, że ten materiał jest giętki i być może będzie bardziej zwisal, niż siatka.

W linku jest opis, z czego jest wykonana ta siatka. Czy nadaje się do użytku w akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w Auchanie kupiłem piłkę dla dzieciaka - była zapakowana w siatkę żyłkową - po rozcięciu pokryło z zapasem zbiornik 38x38

coś jak tu (siatka do podbieraka)

06dbe796bc0515b56c9b075dfa78ab87.jpg

praktycznie nie ogranicza światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O i to jest idealne rozwiązanie ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.