Skocz do zawartości

Historia edycji

Steron

Steron

W dniu 5.01.2021 o 19:10, grzechotnic napisał:

Cześć

 

Jeżeli mogę ci coś poradzić to sklep ze świetlówkami

Kupuję u Pana Aleksandra już kilkanaście lat i jeszcze mi się z nie zdarzyło żeby coś przyjechało rozbite. Owszem wadliwa rura się trafiła ale reklamacja przebiegła bez problemu. Jedna rura na dziesiątki kupionych przez lata. Moim zdaniem to najlepszy sklep z oświetleniem dla akwarystyki. Członkowie Kieleckiego Forum Akwarystycznego mają tam zniżkę. Sprawdź i zapytaj. Co do reszty to fakt. Kumulacja pecha. Współczuję.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Świetlówki zakupione w poleconym przez Ciebie sklepie dzisiaj dotarły. Wszystkie całe. Dzięki. Sklep naprawdę dobrze zaopatrzony w świetlówki. Jest w czym wybierać.

Po za tym wyrwałem się dzisiaj wcześniej z roboty i zrobiłem sobie dzisiaj małą wycieczkę do Kielc i przywiozłem 3 małe akroporki.

Jest plan na większe akwarium. Jak życie pozwoli to na wakacje stawiam zbiornik 500l. Prawdopodobnie będzie to Red Sea Reefer 525 XL

Steron

Steron

W dniu 5.01.2021 o 19:10, grzechotnic napisał:

Cześć

 

Jeżeli mogę ci coś poradzić to sklep ze świetlówkami

Kupuję u Pana Aleksandra już kilkanaście lat i jeszcze mi się z nie zdarzyło żeby coś przyjechało rozbite. Owszem wadliwa rura się trafiła ale reklamacja przebiegła bez problemu. Jedna rura na dziesiątki kupionych przez lata. Moim zdaniem to najlepszy sklep z oświetleniem dla akwarystyki. Członkowie Kieleckiego Forum Akwarystycznego mają tam zniżkę. Sprawdź i zapytaj. Co do reszty to fakt. Kumulacja pecha. Współczuję.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Świetlówki zakupione w poleconym przez Ciebie sklepie dzisiaj dotarły. Wszystkie całe. Dzięki. Sklep naprawdę dobrze zaopatrzony w świetlówki. Jest w czym wybierać.

Po za tym wyrwałem się dzisiaj wcześniej z roboty i zrobiłem sobie dzisiaj małą wycieczkę do Kielc i przywiozłem 3 małe akroporki.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.