Skocz do zawartości

Historia edycji

Steron

Steron

Od początku były 3. Po roku ostała się parka. Kilka miesięcy temu mój Ctenochaetus tominiensis zaczął ganiać zaczynającego się wybarwiać samca antiasa. Codziennie zaganiał go w lewy górny róg akwarium. Nie pozwalał mu się od tego rogu oddalać. Jak tylko go gdzieś przyuważył to była gonitwa. Także jestem pewny że tym razem antias nie wyrobił i wyleciał z akwarium. Normalnie ryby mi nie wyskakują. Są wzmocnienia i oświetlenie nocne. Komin też zabezpieczony bo swego czasu doktorek lubił wskoczyć. W akwarium została 1 samica antiasa.

Steron

Steron

Od początku były 3. Po roku ostała się parka. Kilka miesięcy temu mój Ctenochaetus tominiensis zaczął ganiać zaczynającego się wybarwiać samca antiasa. Codziennie zaganiał go w lewy górny róg akwarium. Nie pozwalał mu się od tego rogu oddalać. Jak tylko go gdzieś przyuważył to była gonitwa. Także jestem pewny że tym razem antias nie wyrobił i wyleciał z akwarium. Normalnie ryby mi nie wyskakują. Są wzmocnienia i oświetlenie nocne. Komin też zabezpieczony bo swego czasu doktorek lubił wskoczyć.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.