Skocz do zawartości
wichura_79

rw8 i rw15

Rekomendowane odpowiedzi

witam , jak w temacie mam z nimi mały problem tzn obserwuje je juz jakiś czas i już jestem pewien że się raczej nie komunikują mimo tego że obie są w trybie współpracy każda pracuje ze swoją częstotliwością

ma może ktoś jakąś rade ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasem się "rozjeżdżją" po zaniku napięcia.

Wtedy ustawiam każdą jako osobno pracującą i potem na nowo - 1 master , reszta slave.


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam, moja rw-8 i rw-4 też się "rozjeżdzają", głównie znika blokada którą ustawia się prędkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się dobrze rozumiemy.

E mil u ciebie obie pompy chodzą osobno i każda ma ustawione swoje ograniczenie prędkośći?

Bo jeśli są ustawione w master/slve - to pompa slave przejmuje wszystkie ustawienia z mastera ( tryb pracy oraz poziom prędkości ).


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn może zle zrozumiałem instrukcje u mnie obie pompy są ustawione w trybie C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn może zle zrozumiałem instrukcje u mnie obie pompy są ustawione w trybie C

Ustawianie 2 pomp:

- tryb "każda sobie wieje" - każda z pomp ma swoje indywidualne ustawienia ( pompy się nie komunikują między sobą )

- tryb master/slave - to co ustawisz na pompie "master" automatycznie jest przepisywane do pompy z ustawieniem "slave" ( pompy komunikują się, wszystkie pompy slave mają ustawienia takie same ja master, po wciśnięciu "feed" na pompie master - wszystkie pompy pauzują na 10min.)


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w master/slave, czasami widzę że gaśnie mi blokada(czerwona dioda) i nie buja tak ładnie jak ustawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem tak jak napisałeś jedna master a druga slave i dalej nic każda ma swój świat ale z drógiej strony nie bardzo by mi pasowało jak by obie miały te same ustawienia mocy jedna lepiej jakbędzie wiała słabiej

ja nawet nie umiem dojść do tego żeby się włączyła ta czerwona dioda :) przyznaje się że nie wiedziałem że jest taka konieczność :) nie dostałem polskiej instrukcji a chińskich robaczków nie rozumiem nawet angielskiego też nie kumam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.