Skocz do zawartości
darekkuku

Tak wygląda wieloszczet . Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie przekonałem że wieloszczety wcinają nie tylko zoa i inne takie..u mnie pożarły wężowidło i to żywcem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że przeczytałem, mam ich sporo kilkucentymetrowych, muszę się widze tego pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że przeczytałem, mam ich sporo kilkucentymetrowych, muszę się widze tego pozbyć.

Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Wieloszczety żywią się też padliną i resztkami, doskonała ekipa czyszcząca która zjada resztki pokarmów. Nie wszystkie są agresywne, a jedynie tylko kilka z bardzo dużej ilości ich odmian.


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój był agresor.

post-22215-0-57903600-1458906891_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój był agresor.

jak go wydłubałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak go wydłubałeś ?

Musiałem wyjąć całą skałę.Nie było innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wyjąć całą skałę.Nie było innej opcji.

ja u siebie nie widziałem takiego ale podejrzewam ze skubaniec siedzi w skale bo korale mi giną ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znikają korale to nie ma na co czekać. Namierzyć robala gdzie siedzi i wyciągać skałę. Żadne pułapki na to nie pomogą, to strata czasu.U mnie gniazdo budował tzn.wszystkie wieksze kamyczki,kawałki korali zebrał w jedno miejsce dlatego wiedziałem gdzie siedzi.Powodzenia życzę bo nie będzie łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wyciągałem korale ze swojej 40l kostki i znalazłem takiego różowego o długości ponad 30 cm.


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znikają korale to nie ma na co czekać. Namierzyć robala gdzie siedzi i wyciągać skałę. Żadne pułapki na to nie pomogą, to strata czasu.U mnie gniazdo budował tzn.wszystkie wieksze kamyczki,kawałki korali zebrał w jedno miejsce dlatego wiedziałem gdzie siedzi.Powodzenia życzę bo nie będzie łatwo.

Musze najpierw oderwać korale bo sa klejone i wyjac ta skalę bo w niej napewno jest az sie boje jak wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.