Skocz do zawartości
cezarreefmax

OSWIETLENIE

Rekomendowane odpowiedzi

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZMIANY OŚWIETLENIA

TYPU LED PANEL ZAMIAST ORGINALU

LUB DOŁOŻENIA DODATKOWEJ ŚWIETLÓWKI

CZY MA TO WO GULE JAKIŚ SENS MI SIE WYDAJE

ZE PRZYDAŁA BY SIĘ JESZCZE JEDNA ŚWIETLÓWKA

CZEKAM NA PROPOZYCJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie krzycz - to raz, "w ogóle" - to dwa, jeśli masz reefmaxa to czemu chcesz dołożyć T5? - to trzy


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kombinować na rożne sposoby, wszystko zależy co chcesz trzymać. Jak zwierzaki bardziej światło lubne to pewnie dokładaj, jest na forum pare tematów jak dołożyć kolejna świetlówkę.

Jak chcesz zmienić na led to też jest to ciekawe (nawet w kombinacji z t5) i też są tematy na ten temat. Generalnie polecam szukać... bo wszystko to było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kombinować na rożne sposoby, wszystko zależy co chcesz trzymać. Jak zwierzaki bardziej światło lubne to pewnie dokładaj, jest na forum pare tematów jak dołożyć kolejna świetlówkę.

Jak chcesz zmienić na led to też jest to ciekawe (nawet w kombinacji z t5) i też są tematy na ten temat. Generalnie polecam szukać... bo wszystko to było...

oki dzieki

nie krzycz - to raz, "w ogóle" - to dwa, jeśli masz reefmaxa to czemu chcesz dołożyć T5? - to trzy

nie krzyczę sorka za błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na tym aby było cicho to dołóż 4x10w LED - niestety musisz chłodzić dodatkowym wiatrakiem tak jak ja to zrobiłem:

med_gallery_13432_3727_1613706.jpg


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proszę wyedytować tytuł i treść posta aby była zgodna z Regulaminem forum:

5. Nie piszemy WIELKIMI LITERAMI !

8. Piszemy po polsku zgodnie z zasadami słownika ortograficznego, a nie "po polskiemu" . Błędy ortograficzne będą zaznaczane i do autora postu należy ich poprawienie.

Pozdrawiam,

Debora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na tym aby było cicho to dołóż 4x10w LED - niestety musisz chłodzić dodatkowym wiatrakiem tak jak ja to zrobiłem:

med_gallery_13432_3727_1613706.jpg

zamówiłem takie coś jest nowość cob ledy od gościa z allegro akwa-led

8 wat poboru nie grzeje się światło ta krótsza ciekawe jutro ma przyjść

Proszę wyedytować tytuł i treść posta aby była zgodna z Regulaminem forum:

5. Nie piszemy WIELKIMI LITERAMI !

8. Piszemy po polsku zgodnie z zasadami słownika ortograficznego, a nie "po polskiemu" . Błędy ortograficzne będą zaznaczane i do autora postu należy ich poprawienie.

Pozdrawiam,

Debora

sorka

post-26339-0-49126800-1457008264_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.