Skocz do zawartości
rah

Żarnik HQI 150W 10000K Pacific Sun używany sprzedam.

Rekomendowane odpowiedzi

Żarnik używany był niecałe 5 miesięcy od 26.05.2006 do 22.10.2006 r. Cena 60 zł.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tego chinskiego badziewia nikt nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ja osobiście tak niebiesko nie lubię. Wracam do AM 10000K, w drugim zbiorniku mam właśnie taki żarnik. A może nawet do Sylvanii 10000K, jeszcze bardziej żółtej, ale dającej "furę" światła. Przy okazji założyłem żarnik 16000K AM i daje bardzo zbliżony efekt do tego 10000K Pacific Sun, czyli to nie dla mnie :)


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dalej chwalę - jednak to spektrum jakie oferują te żarniki nie każdemu może odpowiadać. Jeśłi ktoś ma wątpliwości jakładnie moze wyglądac akwarium oświetlane tymi żarnikami - zapraszam do firmy :)

Tyle że na 6 świetlówek t5 2 są dzienne i one nieco łamią ta głębie niebieskiego.

@kwiatek - już któryś raz widzę że pniesz pode mnie, moją firmę i to co sprzedaję - a weź się człowieku odpiórkuj ode mnie :) Nie ma to jak opinia osoby która akurat niewiel ma do powiedzenia w tej kwestii(widziałeś? macałeś?) No comment...

PS. W przyszłym miesiącu mamy dostawę żarników PS z serii Bright Reef - bańki szklane będą wyglądac już "normalnie" - czyli białe, bez czerwonych nalotów - użyto mieszanki halogenków metali ziem rzadkich takiej jak w z bańkach blv i innych.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :.

@kwiatek - już któryś raz widzę że pniesz pode mnie, moją firmę i to co sprzedaję - a weź się człowieku odpiórkuj ode mnie :) Nie ma to jak opinia osoby która akurat niewiel ma do powiedzenia w tej kwestii(widziałeś? macałeś?) No comment...

A co ja mam do Twojego sklepu ??

Nie tylko Ty sprzedajesz te zarniki inni tez je maja.

Kometuje tu zarnik nie Ciebie i Twoj sklep. A ze zarniki sa do "zupy" to juz inna kwestia, wiec z calym szacunkiem sam sie odpiorkuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - uargumentuj to prosze, dlaczego wg Cibie sa do d*py? Z chęcią dowiem się może czegoś czego nie wiem.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nikt nas nie przekona, ze czarne jest czarne a biale jest biale":)

zarnik to zakup na rok, fakt - ps sa tanie, ale tak jak pisalem - do akwa z sps nie bardzo - nie chodzi nawet o efekt wizualny - barwa korali siada, powraca po zastosowaniu typowych zarnikow, AM czy BLV. takie sa moje obserwacje


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.