Skocz do zawartości

Historia edycji

12dot12

12dot12

Kupiłam w końcu Blau :) póki co jestem bardzo zadowolona.

Po jakimś czasie dokupiłam do innego baniaka (takie małe glonarium 50 l z krabem :) ) ten tańszy ekwiwalent Blau - TMC V2 Auto Top Up. I tu problem: w zestawie jest wszystko - oprócz "fajki" do powieszenia na akwarium... a wężyk 6/8 :/ i w żadnym akwarystyku nie mają nic pasującego, nawet na Alle... ciężko mi było coś znaleźć. Może źle szukam, po nie takich jak trzeba słowach kluczowych? Szczerze to nie wiem, jak się taka rurka do zawieszania na baniaku "fachowo" nazywa. Podpowie ktoś, gdzie kupić taką zagiętą rurkę (ururkę???) z tworzywa albo ze szkła, żeby pasowała do tej dolewki?

A może Blau handluje gdzieś częściami zamiennymi do swoich sprzętów? (w zestawie dolewki Blau takie wieszadełko było)

12dot12

12dot12

Kupiłam w końcu Blau :) póki co jestem bardzo zadowolona.

Po jakimś czasie dokupiłam do innego baniaka (takie małe glonarium 50 l z krabem :) ) ten tańszy ekwiwalent Blau. I tu problem: w zestawie jest wszystko - oprócz "fajki" do powieszenia na akwarium... a wężyk 6/8 :/ i w żadnym akwarystyku nie mają nic pasującego, nawet na Alle... ciężko mi było coś znaleźć. Może źle szukam, po nie takich jak trzeba słowach kluczowych? Szczerze to nie wiem, jak się taka rurka do zawieszania na baniaku "fachowo" nazywa. Podpowie ktoś, gdzie kupić taką zagiętą rurkę (ururkę???) z tworzywa albo ze szkła, żeby pasowała do tej dolewki?

A może Blau handluje gdzieś częściami zamiennymi do swoich sprzętów? (w zestawie dolewki Blau takie wieszadełko było)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.