Skocz do zawartości

Historia edycji

firefighter1

firefighter1

@Sebastiano zastanawiałem się nad pompą. W sieci mam 2,8 do 3 bar. Czyli normę minimum spełnia. Sprzedawcy podają, że pompę należy stosować poniżej 2,6 bar. Chciałbym mieć w granicach 4 do 5 bar ale wtedy potrzebuję pompę która ma regulacje ciśnienia wyjściowego, te które widzę w PL zwykle mają stałe podnoszenie co dało by mi na wyjściu 6 bar, a tutaj obawiam się szczelności układu, musiałbym wszystko rozkręcić i jeszcze raz złożyć z teflonem.
Tak więc pozostaję przy tym ciśnieniu w sieci jakie mam.

Pierwsza rzecz jaką zauważyłem to zmiana TDS przed DI. Wcześniej miałem w granicach 22ppm po zastosowaniu dwóch membran TDS przez DI wskazuje 008ppm ! niezły wynik.

firefighter1

firefighter1

@Sebastiano zastanawiałem się nad pompą. W sieci mam 2,8 do 3 bar. Czyli normę minimum spełnia. Sprzedawcy podają, że pompę należy stosować poniżej 2,6 bar. Chciałbym mieć w granicach 4 do 5 bar ale wtedy potrzebuję pompę która ma regulacje ciśnienia wyjściowego, te które widzę w PL zwykle mają stałe podnoszenie co dało by mi na wyjściu 6 bar, a tutaj obawiam się szczelności układu, musiałbym wszystko rozkręcić i jeszcze raz złożyć z teflonem.
Tak więc pozostaję przy tym ciśnieniu w sieci jakie mam.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.