Jump to content

Sebastiano

Klubowicz
 • Content count

  759
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Sebastian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Nysa
 • Akwarium
  64 litry

Recent Profile Visitors

2761 profile views
 1. I aktualizacja w pierwszym poście.Zapraszam.
 2. Aktualizacja w pierwszym poście. Balling - rezerwacja dla Kolegi RALe.
 3. Sebastiano

  Walka z valonia

  Dziwię się że krab mitrax jest nieskuteczny.Ja miałem plagę valonii.Jeden krab zrobił porządek , że aż miło o tym wspomnieć.
 4. Rezerwacja testów dla Kolegi natan2012.
 5. Sebastiano

  64 litry Morskiej Nysy vol.2

  Nie jest to tajemnica. W miesiącu wrześniu będę startował z nowym projektem. Chcę do tego czasu się przygotować.Głównie finansowo.95 procent aktualnie posiadanego sprzętu nie wykorzystam w nowym projekcie.I tak czeka mnie sprzedaż jego.Sprzedając teraz wszystko łatwiej zdobędę kaskę na nowy sprzęt.
 6. Sebastiano

  64 litry Morskiej Nysy vol.2

  W 9-tym dniu kuracji czas na wnioski. Pozostałość białych glonów doczyszczona szczoteczką do zębów.Nie zginęły wszystkie glony.W tym tygodniu zrobię pierwszą po dwóch tygodniach podmiankę.Myślę , że po około miesiącu kurację powtórzę .Chyba , że istnieje jakiś skuteczny glonożerca do małej kostki. Od kiedy przestałem stosować amino i energy szybki czyściutkie. Ciekawostką dla mnie jest to , że pomimo braku podmiany w ubiegłym tygodniu korale fajnie napompowane.Kusi mnie spróbować podmieniać wodę co dwa tygodnie.
 7. Sebastiano

  Pomoc w doborze odpieniacza 96L

  Też go posiadam.Jest ok.O jakim tuningu wspominasz?
 8. Sebastiano

  64 litry Morskiej Nysy vol.2

  7 dzień od rozpoczęcia kuracji.Brak w dniu dzisiejszym podmiany.Brak dozowania amino oraz energy.Nie dozowałem również jodu w tym tygodniu. Korale napompowane.Jedynie co mnie martwi to CA.Wynik 350.Czy to jest powód do podjęcia natychmiastowej reakcji? A glony?Wyraznie zbielały,zmniejszyły swoją objętość.W miejscach gdzie było ich najwięcej powstały "łyse placki". Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.