Skocz do zawartości
lukaszt0

Cob 50w

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno przez driver :) Z rodzimych producentów zadaj pytanie dareltec (znajdziesz na allle) Mają 1400mA, Ty do pełnej mocy potrzebujesz 1700


120x60x50 + sump  170W LED DIY (@Magu) + 2x39W T5 130W LED DIY (STEROWANA BY NANORAFA THX) + 2xT5 39W, RO 1000int, JEBAO RW-15 + RW-8, DCP-6500


26659830da7e9a970035b2eb3e17e080u346a148

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przez driver :) Z rodzimych producentów zadaj pytanie dareltec (znajdziesz na allle) Mają 1400mA, Ty do pełnej mocy potrzebujesz 1700

Ten proponowany nie da rady przy zwiększeniu prądu do 1700mA(jest taka możliwośc) warunkiem jest napięcie zasilania do 15V a to się kłóci z napięciem przewodzenia VF =32V

Edytowane przez edi5711 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.maritex.com.pl/pl/26450-p-26450?cid=26450&views=&spos%5B1155%5D=0&spos%5B266%5D=0&spos%5B267%5D=0&form%5B268%5D%5B%5D=1665&spos%5B268%5D=0&spos%5B269%5D=0&spos%5B270%5D=0

Nie znam sie ale czy jeden z tych zasilaczy by nie dal rady?? Sam poszukuje jak zasilic kilka cob10w z mozliwoscia sterowania pwm. Jakby zerknal na to ktos fachowym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli chcialbym jak najmniejsza liczbe driverow? Inaczej... Chcialbym zastosowac do sterowania komputer magu ktory ma 3 wyjscua pwm a lampa musiala by miec ze 160w co daje jakies 8 driverow. Diody beda w dwoch barwach. Czy da sie to jakos pospinac zeby obsluzyc tymi 3 wyjsciami lampe tak zeby sterowac wschody i zachody?? Czy zasilacze z linku by sie nadaly?? Oczywiscie o innych napieciach i pradach. Sory za zasmiecanie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można do jednego kanału PWM podłączyć kilka driverów (tylko będą razem sterowane)

Dlaczego na diodach 10w?

Może spróbuj zrobić kopię zetlighta

Wtedy do

PWM 1 2x dioda biała (kwestia zasilenia jej nie mam pomysłu jeśli 50w, jeśli 30w to będzie łatwiej)

PWM 2 niebieskie 3w (ilość zależnie od długości lampy)

PWM 3 kolory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam robić lampę z diod 50 W, ale ostatecznie kupiłam 7 diod po 30W i takie drivery, po jednym na każda diodę:

http://www.tme.eu/pl/details/ldd-1000h/przetworniki-dcdc/mean-well/

raz, że miałam problem znaleźć drivery, a dwa, uznałam, że światło bedzie chyba w moim przypadku bardziej równomiernie oświetlać zbiornik. Męczyłam chłopaków na PW i wiem, że nie ma problemu podpiąć kilka driverów pod jeden kanał.

sama się zastanawiam, czy zrobic tylko dwa kanały, biały i niebieski, czy może jednak więcej, żeby móc w zalezności od tego, gdzie będą rosły jakie korale dopasowac do ich wymagań ilość światła i niepotrzebnie innych nie prześwietlać

Do tego mam taki zasilacz: http://allegro.pl/zasilacz-przemyslowy-36v-400w-11a-cnc-led-fvat-i6034038135.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.