Skocz do zawartości
M.P.

Szukam kompletnego Akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

MASZ OKAZJE KUPIĆ COŚ DOBREGO STOI NA ALEGRO PIEKNY DELTEC ( MYSLE ŻE WARTO W TEJ CENIE )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASZ OKAZJE KUPIĆ COŚ DOBREGO STOI NA ALEGRO PIEKNY DELTEC ( MYSLE ŻE WARTO W TEJ CENIE )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASZ OKAZJE KUPIĆ COŚ DOBREGO STOI NA ALEGRO PIEKNY DELTEC ( MYSLE ŻE WARTO W TEJ CENIE )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę@Pawcio:dozingoff to twoja aukcja? Prosze cie przestań spamować a jak chcesz to załóż normalne ogłoszenie w tym dziale:((.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ales nabil posto Pawcio;) Troche duzy baniaczek jak na poczatek. IMHO troche juz zuzyty i archaiczny. Z mniejszych i nowszych masz u pablita w czwie.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki serdeczne ze mi pomagacie. No baniak joz kupilem 150 x 50 x 60 z hydraulikom jeszcze go nie odebralem ale w tym tygodniu go bede mial. Teraz potrzebuje reszte moze mi pomozecie. Dziekuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M.P.

Witam i gratuluje. Teraz tylko spokojnie - zeby sie udalo:) Zbiornik jest pojemnoscia podobny do mojego.:(

Dobrze, ze jest bez zycia bo masz duzo czasu na przemyslenie co chcesz w nim trzymac (czy tylko ryby, czy korale czy i to i to). Na naszym forum dominuje Metoda Berlinska. Postaraj sie troche o niej dowiedziec. Materialu jest dosyc.

Jesli chodzi o sprzet to niezaleznie od rodzaju akwarium postaraj sie kupowac ten z troche wyzszej polki (oczywiscie w miare rozsadnie i lepiej po spytaniu sie tutaj). Mozna tez zgromadzic uzywany ktory bedzie znacznie tanszy.

Wyglada na to, ze zbiornik ma komin i otwory. Potrzebna bedzie jakas szafka i w niej sump.(info na forum)

Oczywiscie latwiej nam bedzie jak juz zdobedziesz troche wiadomosci i pojawia sie konkretne pytania.

Fajnie tez bedzie jak wypelnisz te tabele : gdzie mieszkasz itp. duperele. Moze ktos z "fachowcow" mieszka np: pietro nizej.:) Tylko teraz nie pisz, ze mieszkasz na parterze i nie ma piwnic!:)

I sie nie spiesz i nie zniechecaj. Kazdy z nas byl kiedys poczatkujacym.

Zycze powodzenia i pozdrawiam.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M.P.

Ja napisze Ci inaczej, ja już przeczytalem wiele postow na tym forum i szczerze piszac to bardzo duzo jest postow typu:

jakie to, jakie tamto, zero wlasnej inwencji.

Piszesz ze to bedzie Twoje hobby, skoro tak no to trzeba przyswoic troche wiedzy zeby moc rozmawiac z innymi forumowiczami na jednym poziomie. Czytajac forum naprawde wiele sie nauczysz, a przy okazji znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Wiele osob ma podobny zbiornik wiec mozesz sie na nich wzorowac.

Nie pisz mi tylko ze zjadlem wszystkie rozumy czy cos, jestem również nowy.

Moze masz kogos w swojej okolicy co ma akwa, na zywo to wszystko calkiem inaczej wyglada, i na spokojnie mozna porozmawiac.

Polecam Ci rowniez przegladniecie sklepow internetowych ze sprzetem do akwarium. Tam są zawarte wszystkie dane techniczne ktore pozniej mozesz wykorzystac w zapytaniu na forum.

To tak ode mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.