Skocz do zawartości
kpiotrek

Seriatopory caliendrum i hystrix, caulastrea Płock

Rekomendowane odpowiedzi

Rezerwacja (wszystko) Vahiro

Sprzedam

Seriatopory:

Caliendrum - duża, na oko ponad 20cm średnicy. Cena 100zł.

Hystrix (różowy ale trzeba popracować nad kolorem, bo u mnie stoi w cieniu) wielkości pięści. Cena 50zł.

Caulastrea 50zł u mnie ma już ciasno. A ciąć jej nie chcę.

Bardzo chętnie przyjmę w rozliczeniu szczepki twardych / lps.

Odbiór tylko osobisty, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić wysyłki. Raz że gabaryty, dwa pogoda.

Przy okazji do oddania za free mam jakieś szczeki montipor (zielona, stalowa, fioletowo-brązowa). Grzybki niebieskie na skałce (skałka do wywalenia bo na niej jest trochę valonii lewy dolny róg zdjęcia) i zielone (ze skałki obok) Odbiór osobisty.

p7UPgb.jpg

Edytowane przez kpiotrek (wyświetl historię edycji)

Akwarium 85x70x60, sump 80x70x35, około 450l w obiegu, Światło: 250W HQI (ReefLux 12KK) + 2x24W T5, Odpieniacz: Reef Octopus ro-ps-2000int, Cyrkulacja: Tunze 6025, Jebao WP25, Obieg: NJ 3000, Miękkich mało / LPS / SPS, 25kg LS i 7kg LR ==> więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja poluje na zielone i niebieskie grzybki :) Znajdzie się dla mnie po 1 sztuce z każdego? :)


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaja wsiądź w samochód, daleko nie masz. Będziemy rwać...


Akwarium 85x70x60, sump 80x70x35, około 450l w obiegu, Światło: 250W HQI (ReefLux 12KK) + 2x24W T5, Odpieniacz: Reef Octopus ro-ps-2000int, Cyrkulacja: Tunze 6025, Jebao WP25, Obieg: NJ 3000, Miękkich mało / LPS / SPS, 25kg LS i 7kg LR ==> więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale sprzedane.


Akwarium 85x70x60, sump 80x70x35, około 450l w obiegu, Światło: 250W HQI (ReefLux 12KK) + 2x24W T5, Odpieniacz: Reef Octopus ro-ps-2000int, Cyrkulacja: Tunze 6025, Jebao WP25, Obieg: NJ 3000, Miękkich mało / LPS / SPS, 25kg LS i 7kg LR ==> więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.