Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak. W sklepie mi nie odradzano i nie widze czegos nie naturalnego. Wody jakos specjalnie nie zanieszczyszcza. I nie oszukujmy się że prawie żadne akwarium nie zapewni normalnych warunków i normalnej przestrzeni. Ale mogę powiedzieć że jeśli zauwaze cos nie tak to na pewno oddam ja do większego zbiorniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Ci nie odradzano, bo ich zadaniem jest SPRZEDAĆ.

A jak Ci padnie... trudno, i tak przyjdziesz do nich po kolejne stworzenie :p

Edytowane przez Jajnik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okej. Ja to już rozumiem. Teraz będziemy ciągnąć ten temat do strony nr 34? Moim zdaniem nie o to tu chodzi.

W najbliższym czasie planuje małe przemeblowanie. Teraz troszkę czasu potrzeba. Proszę czekać :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 82

Kilka zmian w ostatnim czasie. Tak samo jak w akwarium ale i wkoło niego.

Wpadła dedykowana szafka w kolrze czarnym pod mojego nano-reef'a.

2vuirmu.jpg

Autorski sterownik do akwarium również został ukończony. Funkcje: sterowanie światłem, automatyczna dolewka, monitorowanie temperatury i poziomu wody, chłodzenie wody.

11jnbk3.jpg

Do akwarium dotarły również nowe szczepki:

20jn39y.jpg

359xxtd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Fajne akwarium. U mnie wlasnie dojrzewa podobne. Zainteresowal mnie Twoj sterownik czy moglbys nap is cos wiecej o tym arduino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobik

Więcej możesz przeczytać tutaj: http://nano-reef.pl/...ium-cacko-v-11/ .

Ale w dużym skrócie ciężko utrzymać stabilne warunki w takim małym akwarium, dlatego przydaje się pomoc - to raz. A dwa, że akwarium ma oko cieszyć i jak najmniej wkładu pracy na co dzień wymagać.

Jak dotąd działa bardzo dobrze :thumbup:

A czas leci. Już dzień 90 od założenia zbiornika. Regularne podmianki dają rade i wszystko jest okej ;).

Korale otwierają się i pompują, krewetki śmigają jak szalone, a doktorek odszedł do większego zbiornika. W planach dwa malutkie Amphipriony ocellaris i pewnie jeszcze jakieś korale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super kostka. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być okrzemki, może być dino. Jak byś dał zbliżenie to można pogdybać co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.