Skocz do zawartości
Kraszan

WSPÓLNY SYLWESTER - LISTA ZAMKNIĘTA

Rekomendowane odpowiedzi

harnas :

AquaManiac: ja potwierdzam, ze jestesmy fajni...tzn ja sie wykruszylem bo sprawy sercowe zaprowadzily mnie w inne miejsce na sylwestra ale gdyby nie to spedzilbym ta noc z Wami...

właśnie harnaś zabrzmiało to jakbyś leżał, albo co gorszam miał zamiar na sylwestra leżeć w szpitalu z zawałem serca :) - słuszna uwaga Ewo.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dni bedzie trwc ta impreza ?

i najwazniejsze czy sa tam warunki zeby z 2-letnim dzieckiem przyjechac?


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad długością trwania imprezy trzeba się zastanowić.

Mozna w sumie przyjechać już w piątek po południu. Zachlać/pogadać. W sobotę to samo... W niedzielę to już główna impreza. W poniedziałek wytrzeźwieć, wypocząc i się pożegnać. Pytanie tylko czy się nie znudzimy i czy wątroba wytrzyma...

Robić jest co. Dookoła piękne lasy, ładne jezioro które sobie można w 2 godziny obejść. Do tego sporo atrakcji na terenie ośrodka (bilard, trambambula itp... - moża jakieś mistrzostwa zorganiozwać).

Myślałem nad jakimiś prelekcjami, ale nasz dyżurny prelegent (Harnaś) jedzie na drugą półkulę...

Dla twardzieli (będzie koniec grudnia :D ) można zorganizować ognisko, albo grilla - jest na ośrodku duży wymurowany zadaszony grill-house :)

Za parę zł od osoby miejscowy gospodarz przeciągnie nas po lesie w kuligu. Obsługa ośrodka powita nas później grzańcem lub czym sobie zażyczymy.

Na terenie są dwie tancbudy. Jedna klasyczna murowana "weselna" - i tam będzie prawdopodobnie oficjalny Sylwester i druga - drewniana chata kominkowa - na jakieś 120 osób. Tą drugą serdecznie polecam. Mieliśmy tam we wrześniu wesele i świetnie się sprawdziła. Jest piwo z kija (możemy podłączyć swoje kegi), grill, duży kominek i jest na prawdę klimatycznie. Możemy całą ją wynająć i zrobić sobie naszego Sylwka, o ile zgłosi się odpowiednia liczba osób. Dla 10 to się może nie opłacać. Wynajęcie całej chaty to ok. 600-800 zł.

Jeżeli chodzi o spanie:

można spać w klasycznym hotelu w pokojach (2,3,4 os) z pełnym węzłem sanitarnym, TV itd... Jest kilkanaście pokoi. Do tego cały ośrodek w nowoczesnych, w miarę nowych (ok. 3 letnich) domkach. Wszystkie ogrzewane, z łazienką i prysznicem, kuchnią, lodówką, zlewem itd... Domek pomieści 6-8 osób (są pokoje więc można spać z "nieznajomymi").

Jeżeli chodzi o małe dzieci - nie ma problemu żeby nagrzać w domku do 30stC i spokojnie położyć dzieciaczka. Obsługa ośrodka bezpłatnie użycza kojce, łóżeczka itp do wstawienia do domku.

Po weekendzie powinniśmy mieć szczegółową wycenę i "scenariusz" imprezy.

Ludzie - mamy okazję zrobić Pierwszy Ogólnpolski Zlot Akwarystów Morskich. Przy na prawdę dużej liczbie uczestników sprawą można zainteresować jakiegoś producenta - często dokładają cash (w zamian za jakiś standy, billboard itp...) lub sypną próbko-gratisami...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy z naszym 6 miesiecznym. (tzn w tej chwili ma 6 miesiecy)

Przy okazji Mandarynko, Krasznie zapytajcie sie czy ktos by sie znalazl kto by mogl posiedziec z dzieckiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90 % przyjezdzam i moze jeszcze kogos przytargam ze soba.

dajcie tylko znac co do kosztow , terminow i tepe


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstepnie sie pisze na to ale tak na 50%

i dobrze by bylo znac cene?

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fu%$%^k!

Niestety twarde prawa rynku zmuszają nas do zmiany koncepcji co do lokalizacji Sylwestra...

Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że jakaś firma przebiła wszystkie oferty płacąc słono za wynajęcie całego ośrdka dla swoich pracowników na firmowego Sylwestra... :)

Nie ustajemy w poszukiwaniach. Jezeli ma ktoś na oku, zna i może polecić fajny ośrodek na dość dobrym poziomie to proszę o info.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... moze gdzies w górach?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no.. od paru godzin szukamy ofert...

Generalnie zrobiło się już późno na takie poszukiwania.

A jeżeli już gdzieś coś jest wolnego to pada pytanie: a na ile osób? I tu mamy związane ręce. Po pierwsze nie wiem, ile osób jest w dalszym ciągu zainteresowanych Sylwestrem pomimo zmiany miejsca. Biorąc pod uwagę fakt, że z tych kilkunastu osób które się wstępnie zadeklarowały, część zgłosiła się na 50%, na 80% na 90%... Nie wiem czy pewne jest choć 10 osób... Są ośrodki (Władysławowo, Wieżyca, Stężyca) gdzie przy 20-30 osobach można wynająć cały ośrodek (bo tyle mają miejsc). BYł tez cały zajazd za 1000zł dziennie dla 24 osób. Tylko co ja mam deklarować, jak nawet 10 osób na 100% pewnych nie jestem...

Jak tak dalej pójdzie to nici z Sylwestra. Nie chcecie to trudno. Może uda się przykleić do jakiejś imprezy w kilka osób, ale z dnia na dzień wszędzie ubywa miejsc. Później się okaże że jest więcej chętnych, to miejsc nie będzie... Kurcze.. jak ciężko jest cokowliek zorganizować (przy tak biernym zaangażowaniu ewentualnych uczstników...).

Ceny są od 60zł/os. za nocleg (+koszyczek :)) do 1800 od pary ze wszystkim :D


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal tak samo, chyba ze znajdziecie cos w Ustrzykach Dolnych to juz mam max. daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan spoko jak nie bedzie gdzie sylwka zrobic to wpadna do ciebie na impreze

:):D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec chyba warto wybrac sie do ciebie na sylwka:wink


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bylem na Sylwestra w Goluniu (Wdzydze Kiszewskie) w osrodku "Budowlanych". Pokoje jak pokoje ale bal byl na calego...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tam w dalszym ciagu piszemy sie na kazde szalenstwo, nawet sylwka w oceanarium lub na plazy :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bali sylwestrowych jest jeszcze wszędzie mnostwo, ale cena od jednej osoby to grubo powyżej 200 zł (nie licząc noclegu). Czy na takie wydatki jesteście gotowi i nadal mam szukac? Myśleliśmy raczej o wynajęciu małego pensjonatu i organizacji zabawy we własnym zakresie, ale zaczyna się to opłacać dopiero przy 20 osobach a jak narazie niewielu z Was jest gotowych zadeklarować się na 100%.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to chodzi, ze im wiecej osob, tym wychodzi taniej, ale skoro za duzo osob nie ma, to chyba nie ma wyboru i trzeba cos kameralnego zorganizowac. My najbardziej zalujemy ze lokalowo kiepsko stoimy, bo kurcze w tym towarzystwie to wystarczy, ze kazdy przyniesie po salatce, cipsie :) procenciku i jest zabawa...Zdajemy sie na organizatorow, jak dla nas niekoniecznie musi byc to impreza 5gwiazdkowa :D .Dostosujemy sie do glosow wiekszosci.


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak mi cos innego wypalilo na sylwka

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba bedzie zmienic tytul tego posta...

Mega Sylwester na plazy, przy cipsach i salatce wlasnej roboty?:)

Moze ktos ma radiomagnetofon?:D

Troche inaczej to brzmialo w ustach Kraszana - Sylwester wyjazdowy gdzie mozemy sie dzien wczesniej spotkac i zintegrowac:), pojechac saniami i moze zrobic ognisko, a na drugi dzien - bal na 100 par!

To by bylo godne Morszczakow!:yes

Moze jeszcze cos sie znajdzie...

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coż, zapowiadalo sie bardzo niezle, ale skoro tama stoi już na poziomie wstepnej organizacji i brakuje chetnych...tak wiec niestety, jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...zobaczymy do sylwka jeszcze pare dni zostalo...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani tu nie chodzi o nasze złe chęci i brak zaangażowania w organizację tego co sobie nakreśliliśmy wcześniej tylko tak jak pisze Ewa jest tak słabe zainteresowanie, że ręce opadają.... pamiętam jak na ostatnim powiedzmy ogólnopolskim spotkaniu morszczaków ludzie dopominali się o częstsze spotkania a tu tymczasem gdzy chce się coś fajnego zrobić nagle powstaje problem przyjazdu i chęci na taki przyjazd.... coś chyba nie tak.... tak jak pisałam wcześniej miejsc na balach jest jeszcze mnóstwo i bardzo chętnie zarezerwuję je dla nas ale pytanie: dla kogo? ile osób na 100% przyjedzie i chce wydać niemałą kasę?... jak narazie brak konkretnych głosów więc co dalej robić w takiej sytuacji? mam być wróżką zarezerwać kilka miejsc, najlepiej za nie zapłacić a później się modlić żeby ktoś jednak przyjechał?... jak nie to nie! ale myślałam, że w morszczakach jest duża potrzeba spotykania się ale widzę, że wystarcza Wam tylko to forum.... smutne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandarynka:)

Ja Was nie podejzewam o jakies zle checi! Raczej podziwiam, ze probowaliscie zorganizowac cos dla innych. I to moim zdaniem mialo sens.

Moze czesc z nas odstrasza fakt, ze nie ma wlasnie konkretnej informacji. Bo nikt ze Szczecina czy Przemysla sie nie odezwie, zanim nie pozna ceny i co dostanie za te cene.

Osobiscie tez inaczej rozpatruje impreze sylwestrowa wyjazdowa, z noclegami w pokojach z prysznicem, gdzie poza balem na porzadnej sali i przy muzyce na zywo oferuje sie jakies dodatkowe atrakcje niz sylwestrowa prywatke w domku 6-cio osobowym gdzie zmiescimy 20 osob, ktore same przyniosa swoje jedzonko bo tak bedzie taniej. Przeciez na takiego Sylwestra nikt sie nie bedzie fatygowal.

Mysle, ze taka sytuacje moze uratowac podanie 2-3 propozycji z krotkim opisem atrakcji i ceny.

Moze z tych propozycji jakos wspolnie wybierzemy jedna i poczekamy ze 3 dni ile osob by reflektowalo.

Nie rozumiem argumentacji, ze jest za malo osob chetnych. Bedzie cos fajnego to kilka chetnych par sie zglosi i to wystarczy zeby obsadzic jeden wspolny stolik.:) Ale za to jaki!!!!!!!!

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy konkretną propozycję:

Po odrzuceniu pensjonatów, gdzie za samo uczestnictwo w balu trzeba zapłacić od 200 do 400 zł za osobę, do tego 80-150zł za dwuosobowy pokój itd.. czyli średnio 3 dni wyszłyby ok. 400-800 od osoby, przedstawiamy taką propozycję:

Pensjonat Krystyna

Łeba, ul.Kościelna 8

http://tiny.pl/rsch

Noclegi: 30zł/osoba

Pokoje: 2 x 1 osobowe

6 x 2 osobowe

1 x 3 osobowy (dla np. pary z dzieckiem)

W każdym pokoju łazienka.

Na stronie chwalą się:

- udogodnieniami dla rodzin z dziećmi

- kominkiem

- dostępem do Internetu

- parkingiem dla gości

- TV

- zwierzęta welcome

- pełny węzeł sanitarny

Oczywiście bal sylwestrowy koszyczkowy i hand-made. Jest kuchnia, więc będzemy się mogli popisać zdolnościami kulinarnymi.

Ilość i pojemność pokoi ogranicza grono uczestników do 17 osób, więc kto pierwszy ten lepszy :)

----------------------------------------------

Wariant I:

przyjazd w piątek, godz. 16.00

impreza integracyjna z muzyczką i procentami

sobota jak wyżej

niedziela - sylwester

poniedziałek trzeźwenie do 16.00 i bye bye

koszt od osoby: 90 zł

----------------------------------------------

Wariant II:

przyjazd w sobotę, godz. 16.00

wszystko jak wyżej

koszt od osoby: 60 zł

----------------------------------------------

W przypadku, gdy impreza wypali trzeba będzie zrobić listę kto co musi przytargać. Potrzebować będziemy muzy, procentów i coś na ząb :D

Chętni:

17. Mandarynka 16. Kraszan

15. ..........

PS. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli wieczorem. - tylko i wyłącznie na priva - jak się każdy zacznie dopisywać w wątku do g. z tego wyjdzie. W poniedziałek musimy potwierdzić rezerwację.

W sobotę prawdopodobnie pojedziemy tam na rekonesans i próbny nocleg.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.