Skocz do zawartości
kribyd

[S] Poznań - 1,5letnia skała (4-6kg) porośnięta koralami plus dużo gratisów - odbiór osobisty

Rekomendowane odpowiedzi

SPRZEDANE

--------------------------------

Witam,

do sprzedania mam kawałek żywej skały. W moim zbiorniku od 1,5 roku, parametry wody NO3 3-5, PO4 Salifert przeźroczysty) CA 410, kH 7.7.

Waga 4-6kg

Cena 350zł 250zł lub najlepsza niższa oferta (potrzebuję miejsca na piasku i koniecznie chcę sprzedać)

Porastają ją następujące korale:

- grzybki czerwone

- montipora tależowa zielona (spore kawałki)

- jeden grzybek ricordea florida (pomarańczowa z zielonym środkiem) - ostatnio popażony przez ukwiał, nie gwarantuję, że będzie w dobrym stanie

- gąbka żółta w wielu miejscach

- gąbka niebieska

- w skale na pewno wiele wieloszczetów, wężowideł

- na skale ślimaki i asteriny

- rurówki i ogólnie pełno życia z dojrzałego akwarium

- z niepożądanych gratisów to na teraz nie widzę ale nie mogę wykluczyć aiptasii

Do tego mogę dorzucić w gratisie szczepki (bez podstawek) następujących korali:

- montipora stalowa

- montipora czerwona

- seratiopora stellata

- blue milka

- grzybki zielona/szaro/niebieskie

- xenie

- brarerium mocne fluo

- anthelia

- pseudogorgonia

- calustrea zielona fluo (nie obiecuję - jeżeli będzie główka wygodna do odcięcia)

- chyba tubipora musica

- makroglon spghetti

- może sarcophyton (jeżeli uda mi się odkleić)

Nie wysyłam. Odbiór tylko osobisty z wiadrem na skałę i pojemnikami na gratisy.

skala.jpg

Edytowane przez kribyd (wyświetl historię edycji)

start 01.07.2014 na suchej skale | Akwarium: 100x70x55h (385L) + sump 92x78x50 (95L) = w obiegu ok 400L | Oswietlenie Kessil AP700 | Odpieniacz Reef Octopus NW-150 | Obieg Eheim compact+5000 | Cyrkulacja Jebao RW-8 + Jebao RW-4 + JVP-101(na wstecznym) | Obsada: miękkie+LPS+SPS

Można oglądać od poniedziałku do soboty w YASUMI SPA Poznań - www.poznan.yasumi.pl

Mój wątek na forum: http://nano-reef.pl/topic/64312-akwarium-ok-385l-od-a-do-z/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Grzegorz, od dlugiego czasu baniak dziala bez zgrzytow:))) odpukac! Tylko ukwialy mi sie namnozyly i mam taka piekna plage quadri - chyba 12szt juz jest (nigdy nie karmione:/ )

Jakby ktos potrzebowal skaly na start to odbior gratisow moze byc w dowolnym innym terminie - tzn jak baniak dojrzeje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


start 01.07.2014 na suchej skale | Akwarium: 100x70x55h (385L) + sump 92x78x50 (95L) = w obiegu ok 400L | Oswietlenie Kessil AP700 | Odpieniacz Reef Octopus NW-150 | Obieg Eheim compact+5000 | Cyrkulacja Jebao RW-8 + Jebao RW-4 + JVP-101(na wstecznym) | Obsada: miękkie+LPS+SPS

Można oglądać od poniedziałku do soboty w YASUMI SPA Poznań - www.poznan.yasumi.pl

Mój wątek na forum: http://nano-reef.pl/topic/64312-akwarium-ok-385l-od-a-do-z/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. A miał byś może małe szczepki miękkich na sprzedaż ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu ani miejsca zeby przygotowac szczepki na podstawkach. Takie luzem do samodzielnego montazu moglbym na miejscu poodcinac. Daj znac ktore z powyzszych by Cie interesowaly to pomyslimy nad cena. Pisz na priv. Pozdr.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


start 01.07.2014 na suchej skale | Akwarium: 100x70x55h (385L) + sump 92x78x50 (95L) = w obiegu ok 400L | Oswietlenie Kessil AP700 | Odpieniacz Reef Octopus NW-150 | Obieg Eheim compact+5000 | Cyrkulacja Jebao RW-8 + Jebao RW-4 + JVP-101(na wstecznym) | Obsada: miękkie+LPS+SPS

Można oglądać od poniedziałku do soboty w YASUMI SPA Poznań - www.poznan.yasumi.pl

Mój wątek na forum: http://nano-reef.pl/topic/64312-akwarium-ok-385l-od-a-do-z/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem oryginalny post. 250zł (powiedzmy kup teraz) lub najlepsza niższa oferta.


start 01.07.2014 na suchej skale | Akwarium: 100x70x55h (385L) + sump 92x78x50 (95L) = w obiegu ok 400L | Oswietlenie Kessil AP700 | Odpieniacz Reef Octopus NW-150 | Obieg Eheim compact+5000 | Cyrkulacja Jebao RW-8 + Jebao RW-4 + JVP-101(na wstecznym) | Obsada: miękkie+LPS+SPS

Można oglądać od poniedziałku do soboty w YASUMI SPA Poznań - www.poznan.yasumi.pl

Mój wątek na forum: http://nano-reef.pl/topic/64312-akwarium-ok-385l-od-a-do-z/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.