Skocz do zawartości
Dexter2k13

[s] Kostke aquaela 30 l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam na sprzedaż kostkę aquaela z zyciem. ok 3.5 kg skałki żywej na której rośnie xenia briareum zoa (które trzeba wyciać bo briareum zarasta je) i para zoantusy. filtr fnz 3 z siporaxem purigenem i gąbka i włóknina filtracyjna. Do tego odpieniacz resun. Światło to 4 moduły aquaela 3x6w actine + jedna 6w 6500k albo 8500k ( nie pamiętam już) i falownik 900 (nie pamietam firmy) Do tego dochodzi piach ok 3 kg. W zestaw wchodzą 2 błazny bardzo małe. maja ok pół roku i krewetka amboninesis. Sprzedaję bo przeniosłem się na większy baniak. Dorzucę czyścik z ostrzem w gratisie. Cena jaka mnie interesuje to 650 zł. i Odbiór osobisty. raczej wole sprzedawać w całości niż na części.

post-26178-0-54799300-1463580628_thumb.jpg

post-26178-0-75729200-1463580659_thumb.jpg

post-26178-0-29065700-1463580673_thumb.jpg

Edytowane przez Dexter2k13 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest możliwość to jestem zainteresowany lampą 2x6w niebieskimi (Chyba pomyłka z tym "marin" i chyba o "actynic" chodzi jeśli się nie mylę bo widzę że jest więcej niebieskiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest możliwość to jestem zainteresowany lampą 2x6w niebieskimi (Chyba pomyłka z tym "marin" i chyba o "actynic" chodzi jeśli się nie mylę bo widzę że jest więcej niebieskiego)

Zgadza sie moj bład. Raczej wole sprzedać cały zestawik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się coś zmieniło to daj znać :)

Mam już większość rzeczy ale potrzebuje jeszcze światełka dokupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.