Skocz do zawartości

Historia edycji

Arturro

Arturro

11 minut temu, Piotr1 napisał:

Mozesz wylaczac ale po pewnym czasie moze zepsuc sie przez to pompa a druga sprawa to po wlaczeniu moze przelewac. Zrob na probe bez odpieniacza i daj dobra skale np. Real Reef Rock od Krzyśka Tryca z Warszawy, wybierzesz sobie osobiscie ladne kawalki. Do panela daj zeolit i dobra zywa skale zamiast siporaksu  i odpal system na niebieskiej soli red sea, na bakteriach zeobak i zeostarcie. Sciagnij sobie instrukcje KZ jak odpalic akwarium w 14 dni i zrob idealnie jak w tym poradniku a bedziesz zadowolona.

Apogeony wez sobie tylko dobrana parke.

Heh, :) żeby mnie ktoś tak doradził 2 lata temu .. pewnie pisali a czytać miedzy wierszami nie umiałem :lol:

Arturro

Arturro

11 minut temu, Piotr1 napisał:

Mozesz wylaczac ale po pewnym czasie moze zepsuc sie przez to pompa a druga sprawa to po wlaczeniu moze przelewac. Zrob na probe bez odpieniacza i daj dobra skale np. Real Reef Rock od Krzyśka Tryca z Warszawy, wybierzesz sobie osobiscie ladne kawalki. Do panela daj zeolit i dobra zywa skale zamiast siporaksu  i odpal system na niebieskiej soli red sea, na bakteriach zeobak i zeostarcie. Sciagnij sobie instrukcje KZ jak odpalic akwarium w 14 dni i zrob idealnie jak w tym poradniku a bedziesz zadowolona.

Apogeony wez sobie tylko dobrana parke.

Heh, :) żeby mnie ktoś tak doradził 2 lata temu .. pewnie pisali a czytać miedzy werszami nie umiałem :lol:

Arturro

Arturro

4 minuty temu, Piotr1 napisał:

Mozesz wylaczac ale po pewnym czasie moze zepsuc sie przez to pompa a druga sprawa to po wlaczeniu moze przelewac. Zrob na probe bez odpieniacza i daj dobra skale np. Real Reef Rock od Krzyśka Tryca z Warszawy, wybierzesz sobie osobiscie ladne kawalki. Do panela daj zeolit i dobra zywa skale zamiast siporaksu  i odpal system na niebieskiej soli red sea, na bakteriach zeobak i zeostarcie. Sciagnij sobie instrukcje KZ jak odpalic akwarium w 14 dni i zrob idealnie jak w tym poradniku a bedziesz zadowolona.

Apogeony wez sobie tylko dobrana parke.

Heh, :) żeby mnie ktoś tak doradził 2 lata temu ..

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.