Skocz do zawartości

Historia edycji

12dot12

12dot12

[usunęłam rozważania niezwiązane z tematem, proszę o usunięcie posta]

12dot12

12dot12

Niesamowite, jak temat zatoczył koło - m/w rok temu snułam plany "morskiego roślinniaka", z filtracją biologiczną opartą na makroglonach ;) coś jak konikarium, ze zwykłymi rafowymi rybkami zamiast koników. Z tym że wszyscy wybijali mi to z głowy.

Zaczynam mieć totalny mętlik w głowie. I powoli się skłaniać albo do zakupu jednak gotowca i poprowadzenia go wg przepisu ze sklepu, albo... powrotu do koncepcji Fish Only + makroglony :D i niechby nawet taxifolia zarastała, byle by oczyszczała.

Sorki za odbieganie od tematu tego wątku.

/edit/ Czy DSB może być w panelu, czy koniecznie w osobnym zbiorniku? -> osobny zbiornik = kolejna pompa, kolejne koszty, kolejny hałas...

Obawiam się, czy w końcu nie zrezygnuję z morskiego w ogóle... a już tak bardzo się na nie nastawiłam...

12dot12

12dot12

Niesamowite, jak temat zatoczył koło - m/w rok temu snułam plany "morskiego roślinniaka", z filtracją biologiczną opartą na makroglonach ;) coś jak konikarium, ze zwykłymi rafowymi rybkami zamiast koników. Z tym że wszyscy wybijali mi to z głowy.

Zaczynam mieć totalny mętlik w głowie. I powoli się skłaniać albo do zakupu jednak gotowca i poprowadzenia go wg przepisu ze sklepu, albo... powrotu do koncepcji Fish Only + makroglony :D i niechby nawet taxifolia zarastała, byle by oczyszczała.

Sorki za odbieganie od tematu tego wątku.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.