Skocz do zawartości
nowy_zarażony

TANIE MAREE

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi? Rozumie troche offtopic sie zrobil, ale wiekszosc tematow schodzi wczesniej czy pozniej na inny tor, i z tematem glownym ma to niewiele wspolnego:D. Moze zamiast blokowac, przeniescie go na ogolny? W sumie ciekawa rozmowa sie zawiazala. Chyba ze znowu cenzurka wraca na forum...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYBARDZIEJ że Przemek ZEZWOLIŁ na takie chwyty. Sam mówił że im więcej sklepów i konkurencji to dla nas wszystkich lepiej.

A JAK LUDZIE DAJĄ TUTAJ linki do sklepów z PIŁY czy innych to JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU!!!!!!

Czegoś tu nie rozumiem!!!!!!!

Człowiek daje linka by pomóc innym i JEST KURNA PROBLEM!

WKURWIŁEM SIĘ NA MAXA


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a czemu taki temat ma służyć?

chodzi Wam o to aby ktoś się z kimś pokłócił że sklep X jest cacy a sklep Y jest be...

Jak ktoś potrzebuje opinie o sklepach to sobie napewno znajdzie w archiwum.

Rozumiem podanie czegoś pod dyskusję jak pojawia się nowy sklep, ale większość istniej sobie czas jakiś i każdy zainteresowany morszczak napewno ceny sobie porównuje i kupuje tam gdzie uzna za stosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teq:

ja napisałemże jest okazja na tanie maree. KONIEC KROPKA

Inni zrobili z tego widły. Normalnie rzucili się jakby nie weim co tam było. Udowadnianie jeden drugiemu że jest głupszy.

P.S. nowy nie pisz, że akwa kupiłeś w malawi bo Ci topic zablokuja.

POZDRO


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALBO niech NIKT nie pisze co gdzie kupuje


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam:blush

Niestety tu na forum, jedyny cacany sklep to reef shop. Nie zauwazyliscie tego jeszcze? Ocenzurowana nazwa sklepu z Zabrza, znikajace posty, zbanowane osoby, i eseje Przemka z nagromadzeniem trudnych slow, niezrozumialych strategii marketingowych i prometejskich hasel. Osobiscie nic nie mam do jego sklepu, tam kupilem sprzet do pierwszej rafki, ale powinnismy miec mozliwosc wypowiedzenia sie(nieskrepowanego) na temat innych sklepow. Czemu maja sluzyc takie rozmowy pytasz teq? Wszystkim nam zalezy, zeby kupic jak najlepiej i jak najtaniej. Niezalezna ocena sklepow jest nieoceniona przy jego wyborze. Moim zdaniem walka o klienta powinna byc zdrowa, opierac sie na dobrej obsludze, lepszej jakosci i cenach a nie nieczystej grze i gwalcie.

Pozdrawiam i pozostawiam do zastanowienia.

(ciekawe kiedy topic zniknie przez "awarie serwera")


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Każdy tu porusza różne sklepy: malawi , korale, aqua-light i jest spoko.........


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego wkoncu slozy forum by mowic co slina na jezyk przyniesie

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestem ciekaw czy mnie zbanuja?

polecam w 100 a nawet 200% sklep erybka!!!!!!!!!

moze i czasami tez po drodze przytrafi si eskucha jak z piaskiemna ktory nie moge sie doczekac ale i tak suma sumarum jest na plus!!!!!!!:):D:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo tych wszystkich co bezposrednio wczoraj urazilem swoja wypowiedzią w tym temacie Lecz moje zdanie jest takie JAK JAKIS SKLEP INTERNETOWY ,BEDZIE DZIALAL JAK TOMEK Z e -rybki to zaczne robić tam zakupy.. NIE odwiedzam um-um czemu?? bo nie czuje potrzeby i checi czekać na towar zamawiany .Piona3 używam tego na allegro i jak ktos bedzie mial ochote poczytać moje komenti ,to zobaczy ze moim atutem jest -zakup towaru i szybkie przeslanie gotówki!!!!! tak to powinno dzialać p.PRZEMKU nie inaczej!!! dzis zamawiam , 2 dni odbieram proste jak je..nie:drink Tylko nie banujcie mnie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie male wytlumaczenie co mial znaczyc moj wczorajszy post.

A ja jestem niezadowolony z erybka.

Nie musze wszystkich informowac o szczegolach.

Nie zaloze nowego tematu (jeszcze) i nie opisze wszystkiego

Chyba moge byc jedynym niezadowolonym klientem pana Tomka.

Przykro mi jak sie to komus nie podoba i chcialem to wczoraj napisac, ale niestety zanim wrocilem do domku temat zostal zamkniety.

Komentarzy niektorych osob nie bede komentowal, bo nie bede sie sprowadzal do ich poziomu, bo pokonaja mnie doswiadczeniem :D:):D

Pozdrawiam

Mateusz Krajewski

Stargard Szczeciński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz o tomku-cos mialeś pisac-zamieniam sie w słuch...A forum to robią klubowicze .hehe czy Przemek??? i znowu podpadlem :Dozingoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piona

skasowalem ten post, bo wiedzialem co bedzie, nie bede na nikogo pisal ani nikomu wazelinowal. Bo z wlascicieli sklepow w Pl nie mam komu. To wszystko.

Temat z mojej strony uwazam za zamkniety.

Wyjasnilem wyzej co mial znaczyc moj wczorajszy post i na tym koncze. Sprawdze jutro czy znowu sie temat nie zablokowal, bo jade na spacerek nad morze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy to forum by dzialalo gdyby nie Przemek ... ciekawe ilu z nas by nie mialo baniakow gdyby nie to forum .... czyli posrednio dzieki Przemkowi,to dzieki niemu mozemy przegladac, czytac, wymieniac informacje .... i uszanujmy to jest jego .. nie musimy tutaj wchodzic . przemek nas nie zmusza. ale jesli wchodzimy to przestrzegajmy jakis warunkow ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno na wazeline .hmm nie chce cie urazic ...........słodzić lepsze okreslenie.....:):D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hase

:yes

Podzielam opinie. Osobiscie w um-um.pl ani w reefshop.pl nie robilem zakupow ( preferowalem erybke lub LFS ), ale uwazam ze, nie nalezy wlazic do kogos z "blotem na butach". Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie no i panie:) nie chodzi przeciez o sklep taki czy siaki, chodzi o pewne zasady. Forum dyskusyjne ma sluzyc WYMIANIE OPINII, WYRAZENIU SWOJEGO ZDANIA powinno byc NIEZALEZNE i DOSTEPNE DLA WSZYSTKICH. niestety tego barkuje tutaj.

Oczywiscie nie moge zaprzeczyc, ze akwarystyka morska zainteresowalem sie na powaznie wlasnie tu, ale to nie tylko zasluga Przemka, lecz wszystkich, ktorzy na forum sie udzielaja. Pamietajcie ze to my je tworzymy.

Przemku pamietasz jak mowiles o zdrowej konkurencji, wiecej sklepow wiekszy rynek, lepsza jakosc... mozna to miedzy bajki wlozyc??


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze widzialem ze zalozyliscie inne forum ... tam piszmy o sklepach ... po co pisac o nich tutaj ... czy jest tutaj jakis dzial sklepy ??? zaczyna sie to juz robic chore.. to jest forum zalozone przez Przemka, on placi za jego utrzymanie i poswieca swoj czas .. dajcie juz sobie spokoj ... wszyscy znamy pewnie wszystkie sklepy internetowe w polsce, wiemy kto je prowadzi, po co o tym pisac ??? i robic zamieszanie ? a jesli ktorys ze sklepow chce sie tutaj reklamowac niech napisze do wlasciciela forum , niech za to zaplaci ... moze on sie zgodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Panowie - piona, nowy_zarażony i inni którzy jak widac mają problemy z przełknięciem paru jasnych dla mnie faktów.

Po pierwsze - kwestie wyboru tego co sobie życzę czy też nie pozwólcie że zostawcie mi - jeśli pisze w sposób jasny któryś raz , że nie podoba mi się kryptoreklama kogokolwiek(czy czegokolwiek) na tym forum for free - to sobie nie życzę i kropka. Nie widze powodu nawet żeby się z tego tłumaczyć - jeśli dla kogoś jest to niezrozumiałe - trudno - widocznie czas kontynuować edukację lub zapytać mądrzejszego kolegi.

Po drugie - jeśli kogoś razi to, że wykorzystuję to forum we własnych celach szeroko pojętych biznesowo-finansowych - to niech tu nie zagląda! Przeciez takie to proste! Zamiast bić pianę i ciągle narzekać na mnie/mój sklep/mojego psa(niepotrzebne skreślić) niech odwiedza sobie inne, jedynie słuszne forum, na którym przecież jest WOLNOŚĆ wypowiedzi, są umeiszczane jedynie słuszne i szczere opinie o wszystkim i wszystkich itd. Niech taki delikwent daruje sobie odwiedzanie tego forum - niech nie psuje krwi mi/innym i ogólnie klimatu tu panującego.

nowy_zarażony - wybacz, ale albo masz 15 lat albo wstałeś dziś lewą nogą. O czym ty piszesz??? O jakiej wolności??? O jakim wkłądaniu między bajki?? Czy ty wiesz co to jest kapitalizm i cyzm się kieruje rynek??

Stawianie mi zarzutówe że nie jako ograniczam reklamę innych sklepów jest dla mnie żałosne a osoba któa to pisze - jest conajmniej cyniczna.

To moze ciągnąc ten tok myślenia - może google ogranicza rozwój internetu ponieważ nie umożłiwia darmowej reklamy na swoich stronach - tylko za wysoko ratingowe pozycje każe sobie słono płacić??

Naprawdę zmęczony już jestem ciągłym tłumaczeniem tego samego -ja nie ograniczam reklamy innych sklepów - JA PO PROSTU NIE ZGADZAM SIĘ ABY TO BYŁO ZA DARMO!!! CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ DO JASNEJ CHOLERY?? Czy wg Was Oskarżyciele, powinienem swojego garba nadstawić by inni mogli wspinać się wyżej??? W imię czego??? Czy usuwam niepochlebne posty na temat moich sklepów???? Choć jeden?? Nie! Czy usuwam posty , wychwalające inne sklepy???Nie! Wiec się ode mnie odpitolcie za przeproszeniem , bo żygac mi się już chce. Tak źle, tak nie dobrze - ot taka polska szabelka.

Jak się komuś coś tu nie podoba - żegnaj Gienia, do widzenia.

I to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie./

Co do niutusa - temu jegomosciowi DOKŁADNIE wyjaśniłem najpierw na pm co wg mnie jest nie tak - a następnie dostał bana - gdysz po prostu miał to w d*pie o co go prosiłem. Wszystko w temacie.

Chiałbym zebyśmy się na koniec dobrze zrozumieli - jeśli kogoś uraziłem swoim tonem wypowiedzi - trudno, natomiast już czara się po prostu przebrała. Jak ktoś nie chce kupowaś w rs czy w umum - także trudno, zapewniam że jakoś o przeżyję.

Nie zamierzam za wszelką cenę wszystkim wchodzić w d... - nie należę do osób, które za złotówkę dadzą sobie palec wsadzić.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D_o :)_o

Brak słów

P.S zauważyliście że do Rs zawsze mają coś Ci którzy mają wysokie stołki na tamtym forum?

(mam nadzieje że nie rozpętam tym postem wojny :D )


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Raffy, ty chyba jesteś bardzo młodym człowiekiem (bez urazy). Zobacz ja widnieje tam jako moderator, a mam 3 posty na koncie, a też mamy z Przemkiem swoje zadry i w żaden sposób nie są powiązane z forum tym czy tamtym. O ile dobrze pamiętam status moderatora przysługiwał osobom, które złożyły się na opłaty za serwer. Tak czytam to wszystko i nachodzą mnie dwie refleksje. Po pierwsze Przemek ma całkowitą rację z tą darmową reklamą. Byłby chyba niespełna rozumu aby nie przejmować się takimi rzeczami. To tak jakby w ogromnej produkcji filmowej wszędzie pojawiała się Coca-Cola - aktorzy ją piją, w tle jadą samochody oklejone reklamami itp. Zastanawia mnie tylko jak ewentualnie, na czyjąś prośbę, wytłumaczyć osobie pytającej gdzie się kupiło "coś" czego nie ma w ofercie RS i Um-Um (chyba pozostaje prv.). Drugą sprawą jest poruszanie kwestii RS na "tamtym" forum. Już ładnych parę miesięcy temu Zbyszek w regulaminie umieścił punkt zakazujący wszelkich komentarzy negatywnych i roszczeniowych dotyczących sklepów. Od tamtego momentu przynajmniej ja nie zauważyłem nagonek na Przemka ani na kogokolwiek innego. Choć mogło mi coś unknąć. W tej chwili znowu zanosi się na jakąś wojnę - ale czy warto?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.