Skocz do zawartości
Piotr1

ATI sa juz w ofercie Aqvalight

Rekomendowane odpowiedzi

Swietlowki ATI sa juz w ofercie Aqvaliht http://www.aqva-light.pl/shop.php?UID_p=d5512c06cfab&UID=39288b375012

Mozna zaoszczedzic na przesylce gdyz nie potrzeba wywalac 25 zl za przesylke konduktorska jak u niektorych dystrybutorow.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniocha!! ja za swoją Actinic Blue zapłaciłem duzo więcej...


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie taniocha szczegolnie jesli chodzi o model blue actynic i nie potzreba wywalac w bloto 25 zl za przesylke bo Wawrocki tak pakuje te swietlowki za nawet poczta nie jest w stanie ich rozbic:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ceny bardzo dobre! Az sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z Tl03 na rzecz blue plus lub actinic.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde niezle ceny i :D w koncu 80W aquablue i actynic plus :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po znajomosci 74 pln placilem za 39 w actinic blue


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie skąd w ofercie Actinic blue 80W skoro ATI tej swietlówki nie produkuje w takiej długości.

Może to poprzdnie świetlówki ATI , które robiła Narva. Obecnie dla ATI produkuje Sylvania i tej 80W Actinic blue nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrinew - ale myślisz ze to jest inna wersja świetlówki skoro nazywa się tak samo? Może po prostu producenta zmienili a technologia luminoforu i gazu została ta sama?

Może wprowadzili ja jednak do produkcji lub sie gostek z aqvalight rąbnął.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Właśnie sobie zamówiłem :)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli sie okaze ,że to sa te świetlówki , których szukam to sam będę je tu kupował , bo to znacznie taniej niz do tej pory płaciłem.

Sądze jednak , że nastapiła pomyłka w nazwie i chodzi o blue plus , które sa 80W.

Natomiast zauwazyłem w ofercie swietlówke aquablue plus czego nie ma w ofercie ATI.

Jest aquablue lub blue plus, wiec gdzies jest pomyłka .

sam zamierzam jutro zadzwinic i sie dowiedzieć , bo widze ,że ceny sa naprawde super.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co jest napisane, wnioskuje, ze pomylka jest nastepujaca: w opisie jest aquablue plus a powinno byc blue spezial, natomiast blue actynic to tak naprawde blue plus. Czyli actynic wcale nie ma. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI produkuje obecnie m.in:

ATI Blue plus 24W, 39W, 54W, 80W

ATI AQUABLUE spezial 24W, 39W, 54W, 80W


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest - i wlasnie takie sa w ofercie sklepu aqvalight.pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, z dnia na dzień zdrożały actynic blue i to sporo :)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - popyt ksztaltuje cene :) A szkoda, bo byly naprawde tanie.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sam niedawno po namowie Andreniewa zmieniłem część świetlówek na ATI BLUE PLUS ( super jak się wytrzyma pierwsze 7-10 dni kiedy świetlówka się rozpala ).

Drugi typ świetlówek których używam to ARCADIA MARINE BLUE ( są takie same jak ATI ACTINIC BLUE tyle że ATI już ich nie ma w ofercie ). Zadziwjające jest to że i ATI i ARCADIA produkowały świetlówki o mocy 24, 39 i 54 W , no i to że świeciły identycznie . Niestety ARCADiA jest droższa od ATI.

Pozdrawiam


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to sa jaja wszystkie zdrozaly i to bardzo duzo!!


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musial sie pomylic ustalajac na poczatku ceny - zrobil rozeznanie i teraz ma w cenach.....normalnych:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybki albo akwarium teraz nie bedzie mial na to zbytu w tych cenach.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a mi własnie przyszły dwie ATI ActynicBlue po ... 54zł. Zamawiałem w niedzielę i wtedy była ta cena - co powiedział mi pan w AquaLighcie, więc w takiej cenie wysłał. Zdrożały później

Świecą na fioletowo, więc chyba zostawię jedną Coralstar i dam tylko jedną ATI, bo mam jeszcze HQI 150 W. Będzie niebiesko-fioletowo.

BTW na pochwałę zsługuje sposób zapakowania świetlówek. Normalnie pancerna rura plastikowa i jeszcze gruba tuba z kartonu + folia.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie pakuje Wawrocki pancerne opakowanie poczta nie jest w stanie tego rozwalic i dlatego u niego kupuje.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze na forum nie mozna chwalic ze cos jest tanio bo zaraz zdrozeje.

od tej pory jak bedzie jakas oferta to tzeba pisac : ale drogo......., widzialem taniej......., normalna oferta......., to im sie nie sprzeda...... itepe


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.