Skocz do zawartości
Nik@

[S/Z] Pterapogon kauderni Śląsk Gliwice - NIEAKTUALNE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z żalem sprzedaję rybkę pterapogon kauderni. Kupiona w nadziei, że jest to samiczka, do pary dla mojego samca. Jednak nie została gościnnie przyjęta, po 20 minutach odłowiłam ją do małego akwarium, w którym mieszka już prawie dwa tygodnie.

Miałam podjąć jeszcze jedną próbę wpuszczenia, ale dopatrzyłam się drugiej wypustki pod brzuszkiem, więc pteraś prawdopodobnie jest samcem.

Rybka przebywa w za małym akwarium, jest smutna i chciałaby już zamieszkać w dużym, bezpiecznym domu. Jest zdrowa, wcina mrożonki, aż milo patrzeć. Smakuje jej drobny kryl, mysis, artemia. Innych nie próbowałam. Karmiona dwa razy dziennie.

Cena 60 zł, ale mile widziana zamiana na samiczkę.

Odbiór tylko osobisty, w Knurowie koło Gliwic. W przypadku zamiany możemy się dogadać inaczej.

Tel 605-723-075

Przepraszam za kiepską jakość zdjęć.

HTDzB5L.jpg

YLwPZcG.jpg

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zrobić ładniejsze zdjęcie rybki. Widac, że płetewki całe, bez przebarwień, ciałko zdrowe. Rybka już u mnie ponad 2 tygodnie, więc okres kwarantanny ma zaliczony. Na fotce widać tez 2 wypustki pod brzuszkiem, może znawcy ocenią, czy to na pewno samczyk.

Do rybki w gratisie mogę dorzucić ślimaki turbo, może jakąś szczepkę i te skałkę, którą widać za rybką z anthellią i rhodactisem.

W skale masa życia, niestety asteriny i wieloszczety tez w niej mieszkają, ale korale można odczepić sobie od skały, jeśli ktoś zechce.

Rybka bardzo marzy o nowym domku.

yDFxHl5.jpg

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Ostatnia szansa dla rybki... jeśli nie znajdzie nowego domu, to w sobotę będzie musiała wrócić do sklepu. Nie mogę jej dłużej męczyć w 54L.

Nikt nie chce pięknego pteraśka? :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika mozesz go przechowac u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chcesz zamiane na slimaka porcelanke bo tez go chyba nikt nie chce i jakies szczepki cos pohandlujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pteraś poszedł mieszkać do pałacu 800 litrów :) lepiej nie mógł trafić :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.