Skocz do zawartości
Kraszan

Usenet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś z Was udało się kiedyś założyć grupę dyskusyjną? Nie myślę już o hierarchi pl. ale chociaż alt.pl. ...

Jak i gdzie wysłać propozycję, jak poprawnie stworzyć RFD, jak wysłać CFV? Czy ta procedura konieczna jest przy hierarchi alt? Przeglądając grupy alt odnoszę wrażenie że założenie jest banalnie proste i nie przeporwadza się żadnego głosowania. Założenie pl. może trwać nawet pół roku, a ile alt?

Chodziłoby mi o stowrzenie grupy. alt.pl.golden.retrievery

Mógłby ktoś pomóc?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem kiedys pl.rec.muzyka.techno i probowalem zalozyc pl.rec.uzywki, ta ostatnia nie przeszla glosowania.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie pamietam. Wtedy za wszystko odpowiadal Tomasz Surmacz. Nalezalo napisac opis grupy i wyslac do niego. Potem bylo glosowanie mailowe...

Z tego co slyszalem dosyc latwo zalozyc glupy alt. Powinno byc opisane na sieci. Probowales szukac google.com ? :)

A tam na powaznie to jest chyba grupa pl.news.nowe-grupy (czy jakos tak) i tam powinno byc FAQ...ja w kazdym razie takiego uzywalem przy organizowaniu CFV.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"probowalem zalozyc pl.rec.uzywki, nie przeszla glosowania."

Dziwne, spodziewalbym sie raczej ze zostanie zaakceptowana przez aklamacje :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na newsach to nie takie proste. Wystarczy chyba 10% glosow przeciw i juz grupa nie zostanie utworzona. A ze pl.rec.uzywki jest dosyc kontorwersyjna grupa to wtedy przeciwnicy narkotykow zrobili akcje i wysylali glosy przeciw...

Ostatecznie grupa zalozyl ktos inny ale w drzewie alt.*


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*py a nie przeciwnicy, prawdziwi przeciwnicy nie maja nic przeciwko merytorycznej dyskusji, wrecz przeciwnie: w takiej dyskusji maja wlasnie mozliwosc przedstawienia swoich argumentow. Jesli ktos chce zabronic nawet dyskusji na dany temat to nie jest przeciwnikiem tylko fanatykiem....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie sie z Toba zgadzam...

Dyskusji nie powinno sie zabronic.

Ale jesli chodzi o dyskysje o narkotykach w internecie, na niemoderowanym forum to istnieje zagrozenie, ze bedzie ono uzywane do propagowania narkotykow. Mlodzi ludzie moga miec problem w odroznieniu glosu w dyskusji od zachety do sprobowania narkotykow.

Musze przyznac, ze z wiekiem jestem coraz mniej liberalny jesli chodzi o rozmowy o tych problemach. Choc jak narazie jestem (wciaz) za pelna legalizacja nakotykow, zarowno miekich i jak i twardych...


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, z jednej strony racja, bo niby dlaczego ktos ma prawo decydowac za mnie co moge pic/palic/wciagac a czego mi nie wolno? Z drugiej jednak strony legalizacja np. heroiny... No ale tu trzeba byc konsekwentnym: skoro twardy narkotyk jakim jest alkohol etylowy jest calkowicie legalny to niby dlaczego inne nie maja byc? To bardzo zlozony problem i dobrego rozwiazania tutaj nie ma, moim zdaniem albo zakazac wszystkich albo wszystkie zalegalizowac. No ale dlaczego mialby ktos nakazywac mi co mam robic ze swoim zyciem itd... Zreszta w Polsce to troche jalowa dyskusja, wóda bedzie zawsze legalna a inne narkotyki raczej nieprędko :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.