Skocz do zawartości
Darekn12

diabel ubiera sie u prady

Rekomendowane odpowiedzi

1297-00030016.jpg

od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):D :D

w tym przypadku jestem za polowaniem na wieloryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie diabeł tylko czort z niej :)

ale z drugiej strony widać że nie ma dziewucha kompleksów :D (a powinna)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem Remik napisac dokladnie to samo :)

Wole takie niz anorektyczki glodzace sie na smierc "bo trzeba byc szczuplym bo tak w telewizji mowili".


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Bartek, ja w tym sensie ze wole taki typ czlowieka ktory nie przejmuje sie tym co media ludziom wciskaja tylko przyjmuje siebie takim jaki jest i nie ma problemow np. z tym ze nie wyglada "idealnie".


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aqua - ale z ciebie zboczuch :) Ale jak kto woli :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj sie Remik bo wiesz ze nie o to mi chodzi :)

Szacunek po prostu dla ludzi ktorzy nie przejmuja sie moda, "ideałami" i calym tym medialnym gownem.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z aqua - ma styl :), niech walczy, trudno czlowieka ocenic po wygladzie - moze ona sie z Was nabija niejako inscenizujac....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma swoj styl tego jej odmówić nie można, jednak dziabneła o pare BigMac'ów za dużo i jej się wylewają :)

Nie mam nic do jej ubioru - nie takich modeli na Loveparade w Berlinie widziałem. Jej brocha jak się ubiera.

Tylko idzie mi o ten "piękny" brzuszek. Ile dziewuch ma lat? Na oko 16. Ile waży? Ze 2x tyle co ja - no może przesadziłęm ale ok 100 moze byc. Wyobraź sobie ją za 10 lat... albo może lepiej nie.

Kurcze ta fotka działa mobilizująco - chyba sam sie zapisze na basen i zaczne jakieś brzuszki robić :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek nie podoba ci sie ta laseczka czy jak??:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze jej nie zgarneli za sianie zgorszenia.:haha


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, ze ta dziewczynka ma za duzo kilogramow to pal licho - duzo ludzi ma za duzo - mi tez brzuch coraz wiekszy rosnie, lubie jesc po prostu. ale jej ubior wskazuje ewidentnie na jakas chorobe psychiczna - no chyba, ze to charakteryzacja do filmu czy cus


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon czy ja wiem....? Jak sie popatrzy jak ludzie chodza ubrani np. w Amsterdamie czy innym Londynie...

Mozliwe takze ze byla to jakas parada czy cóś, tam to sie dopiero dziwakow mozna naogladac :) Dobra, nic juz nie pisze w tym temacie bo naprawde pomyslicie ze mi sie dziewczę podoba :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aqua - obie ręce na klawiature poprosimy, tak żebyśmy je widzieli :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

...

Kurcze ta fotka działa mobilizująco - chyba sam sie zapisze na basen i zaczne jakieś brzuszki robić :)

och Remik jeszcze chwila została ci do ślubu, a potem ... to już bez znaczenia i tylko nie mów że będziesz to robił dla siebie :D

Jeżeli chodzi o tę dziewczynę to rzeczywiście trochę żarciem zawalona :D, ale mimo wszystko wolałbym na ulicach częściej oglądac takie "dziwolągi" niż patrzeć na tę szarą bezkształtną masą ludzi prawie równo ubraną. Ostatnio mnie doporwadza prawie do furii jak widzę dziewczyny - kobiety noszące te wielkie "modne" okulary przeciwsłoneczne, które praktycznie przypominają już gogle a nie okulary. Większość z nich wygląda komicznie, ale co tam, są trendy!


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie należe do szczęśliwców którzy mają genetycznie po rodzicach dobrą przemianę materii i jakoś wyjątkowa otyłość mi nie grozi mimo pochłąniania 1 tabliczki czekolady dziennie ale...

...powiem ci że akurat dla siebie musze popracować nad brzuchem bo ostatnio mi tak opona urosła że jak śpie na brzuchu to od ok miesiąca mnie cały czas żebra bolą :)

Jestem chudy z natury i widać mój organizm nie jest przystosowany do sporego brzucha. Wygląd mam w d...e, ale jak już zaczynam fizycznie cierpieć to trzeba coś z tym zrobić zanim mój kościec się przystosuje i będzie mi już wszystko jedno :D

Nadmienie że mam od 3 lat 79-80kg przy wzroście 186cm (więc niby podręcznikowo) i waga mi się nie zmieniła ale praca siedząca bez ruszania dupska z fotela robi swoje i z klaty mi worek spadł na dół, a suchar z oponą już nie wygląda zbyt dobrze.

Od drugiej połówki też dostaje zjebki za oponke, jednak to nie działa mobilizująco ale irytująco. Dam wam rade - po krótkiej ripoście na temat celulitisu rozmowa o brzuchu się urywa hehe :D (ale uwaga z dawkowaniem mocy riposty bo łatwo doprowadzić kobitke do płaczu z tak błachego powodu). Do stosowania tej taktyki nie musi mieć nawet celulitisu. Kobietom wystarczy o tym wspomnieć to zawsze jakimś dziwnym sposobem znajdą go u siebie (nawet jak nie ma :D )

Pamiętam jak moja była chuda jak szczapa dostała ripostą na temat celulitisu (można to stosować do zakończenia każdej kłótni :D - nie tylko na temat twojego brzucha) to po 30 min wyginania się przed lustrem poryczałą się jak bóbr, mimo że nie miała grama celulitu.

U mojej narzeczonej sytuacja jest podobna ale już znam moc "celulitu" i dawkuje go łagodnie nie przeginając (mimo że też znaleźć go u niej nie można) :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

Nadmienie że mam od 3 lat 79-80kg przy wzroście 186cm

no widzisz - ja jak konczylem studia (2 lata temu) wazylem przy wzroscie 182 60kg (oczywiscie wina "melanzu"), teraz dobijam do 90...trzeba sie wziasc.

wracajac do dziewczyny - dla mnie na ulicach niech ludzie chodza ubrani tak, zeby nie oburzac innych, zyjemy w jakims spoleczenstwie, obowiazuja normy - jakby taka laska przeszla ulica Starogardu to babcie padalyby na zawal jak muchy, a w przeciagu pol godziny zwinelaby ja obyczajowka:) w czterech scianach domu to niech sie juz ubiera jak chce - sam lubie rozne nietypowe konfiguracje ubraniowe u dziewczyn - ale tylko w czterech scianach;) pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jedno jest pewne niebieski cien do powiek nie komponuje sie dobrze z rozowa bielizna...:haha


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk

Tylko rowerek, przed telewizorkiem albo w terenie :)

Sam z tym walcze z w miare dobrym skurtkiem.

ZADNE brzuszki, one rozwijaja miesnie brzucha a tu chodzi o to zeby cos zgubic a nie rozwijac.

Mozesz sobie kupic jakis spalacz tluszczu i brac go przed treningiem. Ja dziennie staram sie 1h posmigac przy jakims filmie, tzn staralem sie bo mam przerwe od 2 tygodni :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kmati - bo to wystarczy zrobic raz dzien przerwy, i juz sie nie chce :) ale jak wytrzymujesz 1h to jestes niezly

ja robie 10 km w 25 minut i caly szczesliwy z rowerka zlaze ...


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.