Skocz do zawartości
czesteer1

Co zamiast Jebao ac6500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy w temacie pomp jebao. Mam odpieniacz ws180 i oczywiscie delikatnie mowiac mam problem z gwarancja, ale to inna sprawa. Chce zakupic pompe do tego odpieniacza, ktora bedzie mogla pracowac pozniej u mnie na wypadek awari np. obiegowki. W odpieniaczu jak juz mowilem mam jebao ac 6500 a chcialbym kupic jakas dct, warunkiem jest to abym mogl przelozyc wirnik igielkowy z pompy ac 6500. Czy ktos mi pomoze kwesti dobrania pompy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cały wirnik czy same igły ?

zapytaj w jakimś sklepie do jakiej pompy jeszcze pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przełożysz nakładkę z wirnika (ona jest zdejmowana) to będzie pasować do pomp DC-6000, DC-9000 czy też DCT-6000 lub 8000.

DCT-8000 byłaby najlepszym wyborem ale problem powróci w ciągu kilku miesięcy pompa "padnie". Z mojego doświadczenia wynika że dopiero zmiana nakładki na inną daję bezawaryjną pracę przez długi czas (u mnie od ponad roku).

Nakładka igiełkowa w tym odpieniaczu jest zbyt miękka i wygina się w kształt litery U co podczas dużych obrotów wirnika powoduje zmianę środka ciężkości przez co stojan pompy ulega uszkodzeniu.


jm2.jpg.e25f92a1a94e753ace933b2d9bf6ea64.jpg

JadwigaMorska.pl ul. Gwardii 24 21-300 Radzyń Podlaski

tel. 503-157-847 email : jadwiga@jadwigamorska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wpisz w googlach

Wirnik igiełkowy do pompy Jebao 6000 8000 12000

albo .. bioball (o ile nie są za małe)

bio%20ball.gif

nw_impeller_810.jpg

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, konkretne odpowiedzi, na to czekalem. Pora rozejzec sie za nakladka. Dzieki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.