Skocz do zawartości
FunWorld

[EN]Zamiast narzekać na cyjano doceńmy je

Rekomendowane odpowiedzi

...bo prawdopodobnie dzięki cyjano istniejemy i mamy swoje włąsne zbiorniki z cyjano ;)

PS: Wie może ktoś dlaczego tag [media] u mnie nie działa i zamiast wklejonego playera jest zwykły link?


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Niestety albo stety to nie ty o tym decydujesz. Twoje wolałbym świadczy jedynie o tym że masz ograniczone choryzonty i zapewne walczysz z czymś co jest p;ewnego rodzaju naturalnym sposobem oczyszczenia środowiska... Ja na przykład kompletnie nie martwię się cyjanobakteriami i radzę sobie z ich nadmiarem naturalnymi sposobami. Wolał bym za to żeby nie wybuchla zadna supernowa w pobliżu ziemii bo taki wybuch może zabic nas wszystkich w ciągu kilku sekund. A jednak dzięki temu że kiedyś wybuchła supernowa my istniejemy. Tak jesteśmy dziećmi gwiazd... Cyjanobakterie są w każdym akwarium morskim. Jeśli chcesz wytępić cyjanobakterie to najpierw musisz wybić wszystkie inne formy życia w akwarium...

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety albo stety to nie ty o tym decydujesz. Twoje wolałbym świadczy jedynie o tym że masz ograniczone choryzonty i zapewne walczysz z czymś co jest p;ewnego rodzaju naturalnym sposobem oczyszczenia środowiska... Ja na przykład kompletnie nie martwię się cyjanobakteriami i radzę sobie z ich nadmiarem naturalnymi sposobami. Wolał bym za to żeby nie wybuchla zadna supernowa w pobliżu ziemii bo taki wybuch może zabic nas wszystkich w ciągu kilku sekund. A jednak dzięki temu że kiedyś wybuchła supernowa my istniejemy. Tak jesteśmy dziećmi gwiazd... Cyjanobakterie są w każdym akwarium morskim. Jeśli chcesz wytępić cyjanobakterie to najpierw musisz wybić wszystkie inne formy życia w akwarium...

@nanokaczor zejdź na ziemię i zacznij studiować słownik polski . Bo masz ograniczoną ortografię -hihihihihi

Choryzonty-horyzonty

Przepraszam za Offtopa ale tak już mam ;)

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu powinien zacząć zażywać antydepresanty, Buba tylko napisał, że wolałby ich nie mieć a ten o ograniczonych "choryzontach", człowieku zluzuj gumę bo ci uciska.


 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je ale walczę z nimi tylko i wyłącznie poprzez odsysanie. Akwarium mam 2 lata i nigdy nie lałem do akwarium żadnej chemii.

U mnie akwarium broni się samo. Najpierw poznaj człowieka a później rzucaj w niego obelgi. I jak tu pisać posty jak zaraz człowieka obrażają.

Lepiej siedzieć cicho i się nie odzywać.

A napisałem tylko, że wolałbym .., a nie że ich nie chcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je ale walczę z nimi tylko i wyłącznie poprzez odsysanie. Akwarium mam 2 lata i nigdy nie lałem do akwarium żadnej chemii.

U mnie akwarium broni się samo. Najpierw poznaj człowieka a później rzucaj w niego obelgi. I jak tu pisać posty jak zaraz człowieka obrażają.

Lepiej siedzieć cicho i się nie odzywać.

A napisałem tylko, że wolałbym .., a nie że ich nie chcę

@ Buba wyluzuj to taki pan mądraliński -rozmnożył krewetki , obejżał kilka odcinków national geographic i gwiazdorzy nieraz na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem

Na forum jestem już prawie 1,5 roku. Czytam prawie codziennie, ale się nie odzywałem. Dużo z waszych dyskusji wyniosłem,

Bo byłem bardzo zielony, ale wolałem się nie odzywać, właśnie żeby nie było takiej sytuacji.

No cóż, zawsze się taki znajdzie, co potrafi tylko zniechęcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem

Na forum jestem już prawie 1,5 roku. Czytam prawie codziennie, ale się nie odzywałem. Dużo z waszych dyskusji wyniosłem,

Bo byłem bardzo zielony, ale wolałem się nie odzywać, właśnie żeby nie było takiej sytuacji.

No cóż, zawsze się taki znajdzie, co potrafi tylko zniechęcić

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia wszystkim walczącym z plagami egipskimi tabelka :D

Może się przyda :D

post-13310-0-60362400-1471030983_thumb.jpg


4715_4728.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.