Skocz do zawartości
Piranha

Sprzedane - do zamknięcia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam icon_smile.gif

Mam do sprzedania aluminiową lampę 80 cm z oświetleniem T5 3x24W (model HSD-800C).

Lampa wyposażona jest w aluminiowy odbłyśnik, wykonana jest z satynowego aluminium, można w niej zamontować 3 świetlówki T5 24W. Belka posiada regulowane nóżki (które można przesuwać na całej jej długości), montowana jest na ściankach bocznych akwarium. Zamontowane z boku oprawy 2 wyłączniki, umożliwiają zgaszenie 2 świetlówek lub 1 świetlówki w dowolnej chwili bez konieczności wyciągania wtyczki z kontaktu, włączniki działają w przeciwieństwie do tych w innych lampach oferowanych w sprzedaży :) Dodatkowo dwa osobne kable zasilające pozwalają na niezależne włączenie 1-2 świetlówek wyłącznikami czasowym.

Lampę zakupiłam jako używaną w stanie bardzo dobrym z kompletem 3 świetlówek używanych 6 miesięcy (które to mogę dodać jako gratis, są to jednak świetlówki do akwarium słodkowodnego). Lampa jest przeze mnie nieużywana, sprzedaję gdyż ostatecznie zrezygnowałam z akwarium otwartego i zakupiłam pokrywę. Do lampy zakupiłam za 39 zł całkowicie nowe nóżki (poprzednie były z przezroczystego, lekko zżółkłego plastiku co odejmowało lampie uroku). Wymieniłam również chroniącą świetlówki płytę plexi (poprzednia była lekko porysowana i pożółkła), lampa więc wygląda i sprawuje się jak nówka :D

Z uwagi na brak materiałów pakunkowych zapraszam po odbiór osobisty we Wrocławiu (rejon ul. Opolskiej). Lampę sprzedam za 150 zł. Pozdrawiam i zapraszam do zakupu :)

5ewro4.jpg

28vq7tv.jpg

242er7d.jpg

1e0z2u.jpg

wcbyoh.jpg

2qd6exf.jpg

2ch9etl.jpg

1zqg2ue.jpg

Edytowane przez Piranha (wyświetl historię edycji)

planowane 360l 120x60x50 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydował byś się na wysyłkę to wezme.

Tapnięte mobilnie


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzę się dziś na strychu i dam znać jeśli znajdę odpowiednie materiały pakunkowe :)


planowane 360l 120x60x50 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.