Skocz do zawartości
Kraszan

TERAZ MY!

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądacie ? Właśnie trwa...

Ja pier..... ale numer!

Babeczka oficjalnie przyznała się, że dwa razy bzyknęła się z tym oblechem Lepperem, tfu.. (nie przy jedzeniu.. jak Boga kocham).

Ale będzie zadyma.. No to po koalicji?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan

Babka Bzyknęła sie z własnej woli i nikt jej do tego nie zmusił, tak więc ta cała kołomyja nam niepotrzebna.O stołki się biją - ale jakim kosztem. Robiąc z nas debili??? Moim zdaniem winy nie ma sama samobrona tylko media.

Ale to jest moje zdanie na ten temat.

Pozdrawiam!


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak tej indidanin to polityk i obowiazuja go jakies normy moralne szczegolnie jako praktykujacy katolik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek - jezeli to, co mowi ta kobieta sie potwierdzi, juz nigdy nie pojde na wybory. wiesz, ja tez sie bzykam, ale nie rozkazuje kobiecie usunac ciazy, czy nie podaje jej oksytocyny zeby poronila. samoobrona to sekta. ostatnie miesiace pokazuja, jakim syfem jest polityka. klamstwo goni klamstwo. z jednej strony nazisci, z drugiej alfonsy. dla mnie nikt juz z tych na gorze nie jest czysty - nie ma honoru, odwagi, szlachetnosci - jak powiedzial Kononowicz - nic nie ma. ale babcia, ktorej nie stac na leki jest dalej.

pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic z tego nie bedzie, wycisza to, ew jak bedzie trzeba to rzuca tego Łyżwińskiego na pozarcie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

...ostatnie miesiace pokazuja, jakim syfem jest polityka. klamstwo goni klamstwo. z jednej strony nazisci, z drugiej alfonsy. dla mnie nikt juz z tych na gorze nie jest czysty - nie ma honoru, odwagi, szlachetnosci...

Ale odkryliście ameryke. Zawsze tak było i będzie. Już w starożytności rzymianie swoją demokrację wspomagali przekupstwem i mordami.. To po prostu polityka.

Dlatego nie każdy do polityki się nadaje. Ja uważam się za uczciwego i dobrodusznego oraz na tyle wykształconego żeby wiedzieć że ten burdel nie jest dla mnie.

Fakt faktem że aż takiego bydła jak jest teraz, jeszcze nigdy nie było, ale to chyba było wiadomo po tym jak LPR i samoobrona weszły do rządu no i po sposobie w jaki PIS prowadził kampanię wyborczą.

echhhh szkoda gadać, wracam do nauki bo jutro rano mam obrone :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk trzymamy kciuki:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remik dasz rade :)

A wracajac doe meritum sprawy: niezly ten Lyzwinski, dzisiaj na konferencji pokazal swoja nowa panienke, nowszy model, ladniejsza i pewnie lepiej pobiera material genetyczny :)

Ja mysle ze z tego bedzie jednak grubsza afera a cala sprawe nadal mediom PiS, to jest im na reke teraz.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta ktora daje sie bzyknac a potem daje sobie usunac ciaze chocby pod jakims przymusem to DZIWKA!!! od tego jest policja i inne instytucje a widocznie miala rozom jak

KROWA!!!!! a teraz po jakims czasie to ujawnia to jest gra polityczna aby udupic rzad!!!Takich krzykaczy powinno sie uciszac!! A i niewiem czy PiS-owi jest to na reke bo napewno spadnie im poparcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lyzwinski pokazal kontrswiadka - moge sie zalozyc, ze laska bedzie zeznawiac w sprawie w ten sposob, ze i na nia wywierano naciski, moze nawet proponowano jej kase, ale sie nie ugiela i nie oczernila swoich przelozonych. tylko zastanawia mnie jedno - po co ta babka, skoro lyzwinski jest niewinny?


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nikogo nie bede bronil bo kazdy ma cos za skora !!! ale gdyby sie nie bronil to tak jakby sie przyznal!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal IMO PIS-owi jest to o tyle na reke ze koniec SBrony oznacza to ze zostaje ladny kawalek elektoratu do zagospodarowania i z wielkim prawdopodobienstwem to PiS ich zagospodaruje. Mozliwe takze ze w przypadku kompromitacji calej wierchuszki klub SBrony po prostu sie rozpadnie i przynajmniej czesc z ich (p)osłów przejdzie do klubu PiS. Juz Jarek wykroi z tego tortu cos dla siebie :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko co w tej chwili PISowi po elektoracie? opinia spoleczna tuz po wyborach jest malo istotna, beda chcieli raczej dalej za wszelka cene utrzymac koalicje


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafał :

ja tam nikogo nie bede bronil bo kazdy ma cos za skora !!! ale gdyby sie nie bronil to tak jakby sie przyznal!!

prawda obroni sie sama - nie potrzeba kontrswiadkow, trzech dni na dalsze posuniecie na szachownicy


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon a skad wiesz ze nie bedzie nowych wyborow na wiosne? :) No bo na chlopski rozum jesli SBrona odejdzie z koalicji, na co sie zanosi, to z rzadem mniejszosciowym Jarek nie przeglosuje budżetu i do widzenia :) Chyba ze przeciagnie Rokite z grupa poslow, ale IMO raczej chodzi to o to zeby jak najwiecej poslow SBrony przeszlo do PiS, ewentualnie jeszcze Rokita jesli sie uda.

Ale moze chodzić o cos zupelnie innego :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

Ale moze chodzić o cos zupelnie innego :)

i to mnie najbardziej przeraza:) dobrej nocki wszystkim


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to science-fiction ale mogło być przecież tak:

PiS byc może knuje koalicję z PO bo przeciez z tymi baranami z LPR i SB nie da się rządzić. Żeby nie było ściemy trzeba podać rękę komuś z PO i padło na Rokitę - wprowadzają go póki co tylnymi drzwiami do rządu.

Rokita postawił warunek, ze wejdzie do rządu i pociągnie PO do koalicji jeżeli dojdzie do zerwania dotychczasowej koalicji. Żeby pozbyć się SB - uknuto sex-intrygę - autorem może byc nawet PiS. Pozniej zdejmą konia z stołka ministra edukacji i dadzą tam Marcinkiewicza. PiSowi nie pozostało nic innego jak koalicjia z PO albo wybory...

Ja już we wszystko w polityce wierzę... :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan mi wychodzi na to ze to jest jedyne mozliwe rozwiazanie tej lamiglowki :) Z tym ze nie przeciagnie na pewno calego PO tylko ew. jej prawe szkrzydlo z Rokita na czele. Dosc karkolomne to wszystko ale Jarek jest dobrym strategiem i mam dziwne uczucie ze wie co robi :)

Ja tu z rok temu napisalem ze skonczy sie na tym ze bedzie w koncu ten POPiS z tym ze z oslabiona PO rzadzona przez Rokite, nie spodziewalem sie tylko ze takie perturbacje po drodze nastapia :) Mysle ze Rokita opowiadajac sie za PiS-owskim kandydatem na prezia Krakowa realizowal juz ten plan.

Ale nic to, wazne zeby sie ta awantura tak skonczyla:

e6c916ca789c7905e9b821adc0841bfb,21,1.jpg

A jak nie wyjdzie to i tak Jarek na tym wygra bo LPR i SB beda siedzialy cicho jak myszy pod miotla i zrobia potulnie wszystko co im J. rozkaze :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy numer: ten weterynarz co to podobno oksytocyne podawal Krawczykowej celem wywolania przedwczesnego porodu - jest ojcem chrzestnym tego dziecka :) Lepper przejdzie "ogledziny ciala", ksiega wejsc do hotelu sekmowego sie zagubila... ja to dokumentuje wszystko i kiedys dzieiom pokaze :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy oglądaliście Fakty lub inne newsy, ale albo ktoś zerżnął mojego posta i dał go do realizacji, albo jestem jasnowidzem... Normalnie sprawdziło się 90% z tego co napisałem dzień wcześniej... :) ... a miało być to since-fiction...

Niedługo będą mnie do TV zapraszać, żebym komentował wydarzenia poolityczne :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan ale jest jeszcze jedna mozliwosc: koalicja jednak bedzie nadal istniala ale z baaaardzo oslabionymi koalicjantami, kto wie jakie haki ma Jarek na Leppera? A moze to byla tylko mala demonstraca sily? Moze tylko pogrozil im malym paluszkiem? Moze ma jakies nagrania, nie chce mi sie wierzyc ze SB od paru lat organizuje orgie i nikt tego nie nagral ani nie zrobil zadnego zdjecia? Nie wierze ze ktos nie podstawil jakies panienki z dyktafonem czy kamera, o zbyt duza stawke sie tu gra toczy. A Lepper i reszta sa tak naiwni ze az wstyd tego nie wykorzystac :)

Ciekawe co PO zaproponuje PiS-owi, na pewno nie popchniecie budżetu bo ich Jarenty wysmieje, mysle ze moze chodzic o calkowite wyciecie SBrony, tj. taka zmiane konstytucji ktora zabrania osobom z wyrokami kandydowanai do sejmu, senatu i na prezia. I tu rzeczywiscie Jarek mialby sie nad czym zastanawiac...

A za chwile Lepper u Lisa, ciekawe czy znowu sie poplacze hehe :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dzisiejszych rozstrzygnieciach widze to tak:

Kobita godziała sie na to co bylo i tu nie ma sprawy, a nawet miała to dziecko z Łyżwińskim, ktoś z PiSu postanowił ją wykorzystać w swojej grze politycznej i namówił do świadczenia przeciwko samoobronie. Badania DNA wykażą że łyżwiński dymał, a skoro Łyżwiński dymał to i pewnie Lepper skoro go posądza. PiS już dziś kombinuje z PO, zawiązują kooalicje tymczasową. PO pomaga załatwić kilka najpilniejszych ustaw w sejmie i szykuje z PiSem przyśpieszone wybory. Część członków LPR i samoobrony przechodzi do PiSu (bo raczej w PO to ich nie widze :) ) W wyborach zwycieza PO i zaraz za nim PiS, zyskuje trochę SLD i PSL a samoobrona i LPR nie wchodzą w 5% próg. Zawiązuje się koalicja POPiS i próbują razem rządzić (do czasu aż PiS nie wpadnie na kolejną genialną intryge i nie bedzie chciał ich wydymać).

I paradoksalnie mimo tych obrzydliwych krętactw i gierek to najlepsze co może czekać w tej chwili ten kraj

Tak to sobie wydedukowałem dziś po pijaku - a jestem zalany bo obroniłem dyplom dziś na 5 :), promotorka powiedziała że najlepsza praca jaką ostatnio widziała i poprosiła o zgodę na korzystanie z mojej pracy do tworzenia skryptu na uczelnie hehe - kto by pomyślał same 3jeczki i ślizganie się, byłem przez ostatnie 2 lata studiów na uczelni 2razy (studia dzienne) i każdy rok po 2 latka (9 lat studiów - fajnie co) a tu takie siupy. Widać dokładne studiowanie popłaca :) Będe miał swój wkład w rozwój nauki polskiej hehe

pozdrowionka


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 lat studiów ? Pilny, kurde jesteś :)

Gratulacje.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.