Skocz do zawartości
Kraszan

TERAZ MY!

Rekomendowane odpowiedzi

"Możliwości wykorzystania internetu do prowadzenia działalności handlowej na przykladzie aukcji internetowych"

Dzięki rozpoczętego pod kątem tej pracy próbnemu badaniu sprzedarzy na ebay.com zarobiłem naprawdę dobre pieniądze (ok 10tys miesiecznie przez dość długi okres :) ). Czyli da się zarobić uczciwie pracując po 2-3h dziennie. Niestety wszystko co piekne ma swoj koniec i teraz trzeba sie niezle nagimnastykować na połowę tych pieniedzy (i to dopiero po 3 latach pracy po kilkanaście godzin, a pierwszy rok to praca za darmo) :) - mam taką teorię że okres farta trzeba potem odkupic okresem ciezkiej harówki (przynajmniej u mnie życie to tak wygląda), ale ogólnie na plus i nic bym w swoim życiu jak narazie nie zmienił :)

Co do 9 lat to w sumie 2 lata temu miałem absolutorium tylko potem poświęciłem się rozwijaniu własnej firmy i czasu nie było na dokańczanie pracy dyplomowej i obrone. Ale granica 2 lat od absolutorium juz mijała i o włos mi się udało z terminem (tak po 2 latach cofaja na ostatni rok). Ale i tak wynik w latach niespotykany :) Po którymś roku już człowiekowi wszystko jedno czy to bedzie rok dłużej czy dwa :)

ale się zofftopicowaliśmy - ide sie napić czegoś zimnego bo mnie suszy - chyba idzie mróz :) :) :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Remik :) 9 lat studiow? Cierpliwy jestes, a Twoj Dziekan tez jest czlowiekiem cierpliwym :)

Wracajac do tematu: wcale nie bylbym pewnien czy w ew. wyborach LPR i SB nie przekrocza 5%, dzisiejszymi sondazami bym sie w ogole nie sugerowal, czesci burakom moglo wrecz zaimponowac to co robil Lepper i Lyzwa (bo to ze orgie i kur##two w SB byly to akurat jestem pewnien).

Ja nie uwierze tak latwo w milosc PO - PiS, jestem pewnien ze PO wolaloby koalicje z komunistami i PSL. Do czego zmierzam: dla PiS-u wczesniejsze wybory sa olbrzymim ryzykiem, mocno bym sie zdziwil gdyby na takie ryzyko poszli, teraz maja przeciez wladze - krucha to wladza ale zawsze wladza. IMO predzej dogadaja sie z resztkami po SB i LPR, przeciagna Rokite wraz z paroma (p)oslami z PO i beda dalej rzadzic. Byc moze cena za Rokite to bylo wywalenie Giertycha i Leppera.

W poniedzialek powinno sie wszystko rozstrzygnac.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwosci, by kiedykolwiek powstala koalicja PiS i PO. To jest tak jak z tym podzialem Polski politycznej, wpoprzek Wisły.

Kazde inne kolidacje z mniejszymi partiami sa mozliwe, nawet jak bylo widac w wyborach samorzadowych PO z PSL-em. Po wyborach (ktore moim zdaniem beda za 3 lata) jesli ktoras ze stron nie zdobedzie wiekszosci w parlamencie, napewno bedzie tworzyc koalicje z mniejszymi i/lub przciagac kilku posłow na swoja strone z obozu przeciwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz rydzyka o calej tej aferze:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3781800.html

S*****syn a nie ksiadz, jak on moze cos takiego powiedziec????


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli testy DNA wykluczyly Lyzwinskiego. Teraz Lepper na tapecie :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy wyklucza takze Leppera. Ciekawe kto podstawil te glupia cipke... Moze sama SB bo jesli dochodzilo tam rzeczywiscie do orgii (a cos dziwnie jestem pewnien ze dochodzilo) to najlepsza forma obrony jest atak.

No nic, poczekajmy, sprawa sie dopiero rozkreca...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.