Skocz do zawartości
bakuba

Udało się, mam małe koniki:).

Rekomendowane odpowiedzi

Szymon z krewetkami to jak z brzydalem podobno loteria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kleini'ego


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z opowieści kolegi mogę stwierdzić iż jego brzydal jest dobry na ten ukwiał .

Mówił mi iż ostatnio pożyczał go komuś i zrobił robotę i wrócił, teraz już z powrotem do niego .

U kolegi wyżarł najpierw wszystkie róże , poem wzioł się za korale jakieś ( nie pamiętam jakie) .

Mogę go zapytać czy tobie pożyczy go .

Ja np mam trochę róż, ale jakby w odwrocie .

Sprawę taką zawdzięczam trzem krewetkom kukenthali .

Wcześniej miałem Aurigę i ta to tylko jadła różę, niestety odeszła na wieczną rafę .

A jęśli chodzi o strzykawki to daj sobie spokój z tym ja nigdy tego nie robiłem .

A znam takich co wstrzykiwali wszystko po kolei a one dzięki temu jeszcze lepiej się mnożyły bo w trakcie defensywy ( gdy obumierała matka ) rozsiewaly się z matecznika po całym zbiorniku.

Polecam Kleini'ego

A masz go jeszcze ?

Możę masz zdjęcia ?

Za pozwoleniem autora byś wstawił tu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Brzydal w konikarium? Koniki nie będą miały naprawdę niezłą konkurencję pokarmową.... Osoby które nie miały koników morskich nie wiedzą jak sobie radzić z różnymi problemami w konikarium. Akwarium dla koników morskich prowadzi się zupełnie inaczej niż zbiornik ogólny z koralami...

Ja na przykład zacząłem hodować krewetki dlatego, że miałem problem z aiptasią własnie w konikarium. Krewetki wybiły aiptasie ale zanim mi się udało je zwalczyć to jeden z koników mi zdechł przez to że poparzyła go aptasia. I tak już się stało że do tej pory zajmuję się głównie krewetkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal w konikarium? Koniki nie będą miały naprawdę niezłą konkurencję pokarmową.... Osoby które nie miały koników morskich nie wiedzą jak sobie radzić z różnymi problemami w konikarium. Akwarium dla koników morskich prowadzi się zupełnie inaczej niż zbiornik ogólny z koralami...

Ja na przykład zacząłem hodować krewetki dlatego, że miałem problem z aiptasią własnie w konikarium. Krewetki wybiły aiptasie ale zanim mi się udało je zwalczyć to jeden z koników mi zdechł przez to że poparzyła go aptasia. I tak już się stało że do tej pory zajmuję się głównie krewetkami...

To tylko taka sugestia na jakiś czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu nie do kazdego zbiornika sie nadaje

Oczywiście, że nie każdego zbiornika. Ale jako chwilowe remedium jest super. U mnie wyjadł wszystkie aiptazje i jest spokój.


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.