Skocz do zawartości
Darekn12

kto ma i czym karmi gobidiona oknawea?

Rekomendowane odpowiedzi

ja w temacie.

bo moj nie chc ejesc suchego ani artemii ani kryla.i sam nie wiem co mu dac?

przy zakupie slyszalem ze je wszystko...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys, rzeczywiscie sprawial klopoty przy karmieniu, sprobuj CyclopEzee, chociaz moje jak porzadnie zglodnialy to jadly mrozone jaja krabow, czasami Artemie. Jesli jest swierzo zakupiony to moze byc jeszcze zestresowany, moje dopiero po 2-3 dniach cos tam skubnely.

Ogolnie dosc plochliwa rybka.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest od czwartku i troszke garbiki go czasami zaczepiaja.zreszta ktorej ryby one nie zaczepiaja.musze je jakos wylowic.

dzisiaj podam mu cyklopa moze chociaz troszke cos zje.

dzieki

pozdrawiam


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywa wylęgana artemia na początku, tak przez 2 tygodnie. poźniej wszystko - tak było u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dostane jaja?artemii?i czy to jest latwe do wylegu w razie czego do hodowli?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok znalazlem cos na allegro mam nadzieje ze chodzi o artemie do wylegu 18 g za 3,50 paczka?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystkie Gobiodony z jakimi miałem do tej pory styczność po 2-3 dniach zaczynały żerować. Zaczynałem od żywej dorosłej artemi-solowca i mrożonego cyclopa-oczlika. Podaj wielkość jaką ma twój nabytek w danej chwili , jeżeli ma ok 3 cm to larwy artemi to może być dla niego trochę za duże. A tak przy okazji to co zamówiłeś to najpewniej artemia-mix Sery , dużo lepszy i niestety droższy jest life A AM , bo to jest artemia bez osłonek. W przypadku złego odcedzenia osłonek możesz podławić drobne rybki , ja takkiedyś zrobiłem 23 sztuki 8milimetrowych Pterapogonów i 2,5 centymetrowy gobiosoma poszły na wieczną rafe.

Pozdrawiam Łukasz Kur


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o artemie do wylęgu, co ciekawe na rozcieńczonej wodzie z baniaka nawet słabej jakości artemia daje dość dobre rezultaty. IMO wylęgana artemia jest dobrym pokarmem na początek dla małych płochliwych ryb sprawiających problemy z karmieniem. każda chyba to będzie jadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jadla wiekszosc mrozonek, ale tylko w malych ilosciach, podawane pod pyszczek, przy wylaczonej cyrkulacji. Ogolnie, dosyc trudna rybka imo do utrzymania tylko w nanorafach.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.